Hlavní navigace

Výroční zpráva společnosti Nokia na Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Výroční zpráva společnosti Nokia na Internetu

Společnost spouští on-line firemní zpravodajství o svých financích, lidech a prostředí

Společnost Nokia dnes oznámila spuštění veřejně přístupných internetových informačních stránek o společnosti s názvem Nokia Insight na adrese www.nokia.com/in­sight. Toto nové, široce pojaté elektronické zpravodajství obsahuje podrobné zprávy o lidech, událostech a prostředí společnosti a je prezentováno v interaktivním a multimediálním kontextu. Výroční zpráva společnosti Nokia za rok 2000 byla dnes rovněž uveřejněna v tištěné verzi.

„Elektronická cesta mění způsob komunikace s našimi akcionáři. Jsme rádi, že můžeme investorům nabídnout aktuální informace o naší společnosti na Internetu, a to v mnohem širší a dynamičtější formě, než její dosavadní tištěný protějšek,“ prohlásil Senior Viceprezident, Communications, Lauri Kivinen.

Nokia je přední společností v oblasti mobilních komunikací. Díky zkušenostem, inovacím a snadno ovladatelným a bezpečným řešením se tato společnost stala předním výrobcem mobilních telefonů a předním dodavatelem pevných telekomunikačních sítí a sítí založených na protokolu IP. Spojením mobility a internetu vytváří Nokia nové možnosti pro společnosti a uživatele. Akcie společnosti Nokia jsou kótovány na šesti největších světových burzách.

Další informace:
Communications Department
Nokia Networks
Tel. + 358 9 5113 8195
Email: nokia.networks@no­kia.com

www.nokia.com

Mmd
Barbora Veselá
Tel: 02 24 25 15 55
Fax:02 24 25 43 64
Email: vesela@mmd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).