Hlavní navigace

Výsledky ANNO 2009 v přímém přenosu již v sobotu 20. února

[Tisková zpráva] Pouze tři dny zbývají do vyhlášení výsledku divácké ankety ANNO 2009, v níž diváci volí nejoblíbenější tváře a pořady TV Nova. Vyhlášení proběhne v přímém přenosu v sobotu 20. února, během něhož se na jevišti vystřídá plejáda osobností a hvězd. Přímý přenos slavnostního galavečera, který bude TV Nova vysílat od 20 hodin, moderuje Leoš Mareš.

Sdílet

Praha 17. února 2010 – Již v sobotu 20. února se v přímém přenosu TV Nova dozvíme, kdo se v divácké anketě ANNO 2009 stal nejoblíbenější ženou a nejoblíbenějším mužem TV Nova a který z pořadů této stanice a filmů, na nichž se podílela, je nejpopulárnější.

Z hlasů diváků zaslaných prostřednictvím kupónů z vybraných tiskovin, internetu a SMS zpráv, byly v každé z kategorií nominovány tyto pětice (podle abecedy):

Nejoblíbenější Žena TV Nova
Zlata Adamovská
Lucie Borhyová
Markéta Fialová
Hana Maciuchová
Dana Morávková

Nejoblíbenější muž TV Nova
Martin Dejdar
Rudolf Hrušínský
Rey Koranteng
Leoš Mareš
Karel Voříšek

Neoblíbenější pořad TV Nova
Comeback
Česko Slovenská SuperStar
Ordinace v růžové zahradě 2
Televizní noviny
 Ulice

Ceny vítězům předají režisér Jan Hřebejk, hudebníci a skladatelé Petr Malásek a Ondřej Brzobohatý, Česká Miss 2009 Iveta Lutovská, dokumentaristka Olga Špátová, zvukař nominovaný na Oscara za zvuk k filmu Wanted Petr Forejt, trojnásobný světový rekordman, desetibojař Tomáš Dvořák a držitelé ceny Michala Velíška Pavel Staňo a Petr Fišer. Zvláštní cenu TV Nova převezme její laureát z rukou generálního ředitele Novy Petra Dvořáka.

Velké světové i české hity zazpívají finalisté soutěže Česko Slovenská SuperStar a přední zpěváci populární hudby ve dvojicích: Marta Jandová – Miro Šmajda, Helena Vondráčková – Leona Šenková, Ondřej Hejma – Martin Chodúr, Ilona Csáková – Jan Bendig, Ewa Farna – Denis Lacho, Tomáš Klus – Markéta Konvičková, Dara Rolins – Ben Cristovao a Petr Bende – Dominika Stará.

Slavnostní galavečer moderuje Leoš Mareš. ANNO 2009, sobota 20. února 2010 ve 20 hodin