Hlavní navigace

Vysoká bezpečnost i pro střední a malé společnosti

[Tisková zpráva]

Sdílet

Vysoká bezpečnost i pro střední a malé společnosti

Brno, 21.2. 2005 – Zabezpečit svou síť před útoky z internetu je dnes prvořadým úkolem pro všechny společnosti. Nová cenově dostupná řada bezpečnostních brán Sidewinder G2 Security Appliance, míří i do menších společností.

Společnost Secure Computing včera oznámila průlom v zabezpečení pro malé a střední společnosti. Její nová řada bezpečnostních bran Sidewinder G2 Security Appliance je nyní v rámci trhu UTM (Unified Threat Management) dostupná pro střední a malé společnosti v nezměněné úrovni bezpečnosti již od 39 000 Kč a to pro neomezený počet uživatelů chráněných firewallem. Přitom se jedná o špičkovou bezpečnostní bránu s nejvyšší certifikací dle Common Criteria (ISO 15408) na úroveň 4+ pro 29 bezpečnostních požadavků až po aplikační úroveň kontrol včetně SecureOS. Firewall je navíc atestován dle standardů ISVS pro ČR atestačním střediskem Relsie.

Unified threat management (UTM) zařízení poskytují více než běžné firewally a umožňují tak zákazníkům výrazně snížit TCO náklady (pořízení jen jednoho systému, provoz, správa). Každé UTM zařízení obsahuje hardware s tříletou zárukou (včetně odstranění poruchy u zákazníka nejpozději další pracovní den), aplikační firewall Sidewinder s VPN bránou a IPS (Intrusion Prevention System), ale také možnost doplnění o další ochrany jako je antivirová ochrana, antispamová ochrana nebo řízení využívání internetu URL filtrací SmartFilter. Vše přitom běží na zabezpečeném operačním systému SecureOS.

Tímto se Sidewinder plně otevírá trhu malých a středních firem, kde může nahradit dodnes využívané často nedostatečné zabezpečení realizované na Open Source řešeních.

Mezi významné reference produktu patří US Army, FBI, CIA, NSA, Japonská státní správa, US Bank, Federal Reserve Bank, New York Stock Exchange, Schroders nebo Národná banka Slovenska.

Výhradním distributorem produktů Secure Computing pro ČR a SR je společnost SkyNet.


O společnosti SkyNet, a.s.
Společnost SkyNet, a.s., člen skupiny SlovaNet Group, vlastněná nizozemskou společností SlovaNet B.V. s hlavními akcionáři fondy skupin Advent International, ECM, FondElec a Genesis Capital, působí na trhu telekomunikačních služeb již deset let. Společnost se řadí mezi nejvýznamnější alternativní operátory poskytující rozsáhlou škálu hlasových, datových, internetových a bezpečnostních služeb. Nabízí svým klientům komplexní služby s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, kvalitu a bezpečnost. Společnost spravuje celorepublikovou síť se 120 přípojnými body v České republice.

Kontaktní informace
Marcela Havlíčková
marketingové oddělení
telefon + 420 541 594 159
e-mail: marcela.havlic­kova@skynet.cz