Hlavní navigace

Vytuňte si svůj monitor, vyzývá iiyama zákazníky

[Tisková zpráva] Ostrava, 21. 1. 2011 – Japonský výrobce špičkových monitorů iiyama, které na českém trhu distribuuje společnost AT Computers, představil originální promoakci Vytuň si svůj monitor. Všichni zákazníci mají možnost připravit na internetových stránkách vlastní design monitoru. Autoři nejlepších návrhů získají monitor iiyama B2409HDS přímo v navrženém provedení.

Sdílet

Jednoduchá  a intuitivní aplikace na tvoření návrhů je dostupná přímo na adrese: http://www.ii­yama.com/cz_cs/p­impyourmonitor/. Každý účastník promoakce může vytvořit až tři vlastní návrhy, jedinou podmínkou soutěže je potom jejich uložení na serveru.  

Soutěž odstartovala 14. ledna a potrvá až do konce března letošního roku. Výherci budou vyhlášeni 15. dubna na stránkách společnosti.   

„Soutěž jsme připravili spolu s představením no­vého designu našich webových stránek www.iiyama.cz. A musím přiznat, že se už teď velmi těšíme na návrhy všech soutěžících. Monitory iiyama splňují nejvyšší nároky na technologickou kvalitu, teď chceme hledat nové možnosti v oblasti designu. Proto vzkazujeme, buďte originální a kreativní, těšíme se na vaše návrhy,“ říká produktový manažer značky iiyama u AT Computers Roman Ochodek. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).