Hlavní navigace

Výtvarná dětská soutěž Nakresli svůj domov odstartovala již 1. prosince

[Tisková zpráva] První prosincový den byla zahájena výtvarná soutěž pod názvem Nakresli svůj domov, která je určena pro děti z mateřských a základních škol z Prahy 2 a Prahy 9. Pořádá ji agentura Strategic Consulting, která vydává regionálně zaměřené noviny v rámci projektu Český domov.

Sdílet

„Touto soutěží chceme podpořit výtvarný talent našich dětí a v neposlední řadě přinést školám tolik potřebné příspěvky od partnerů celé akce,“ vysvětluje manažer agentury Pavel Bendík.

Soutěž je rozdělena do třech věkových kategorií (mateřská škola, I. stupeň a II. stupeň základních škol) a děti mají možnost vytvořit 2D nebo 3D modely toho, jak si představují svůj domov. Výsledky jejich snažení posoudí porota a nejlepší z každých kategorií budou odměněny dary od partnerů. Ve zvláštní kategorii pro školy a školky získají vítězové dárkové šeky od společnosti IKEA. Soutěž probíhá až do března 2010 a slavnostní vyhlášení vítězů s předáním cen se uskuteční v sobotu 20. března na veletrhu FOR KIDS v Praze 9– Letňanech.

Součástí tohoto veletrhu bude i výstava nejlepších prací.

„Zvoleným tématem jsme se trefili do hodin výtvarné výchovy na školách, o jejichž zájmu svědčí i počet přihlášených soutěžících,“ uzavřel Pavel Bendík.

Bližší informace o soutěži najdete na webových stránkách www.ceskydomov.cz

O společnosti:
Český domov je zcela unikátní projekt sdružené inzerce novin a internetových titulů s lokální a krajskou tématikou. Periodika jsou distribuována zdarma do schránek. Současný náklad Českého Domova je téměř 2 miliony kusů měsíčně a jedná se především o měsíčníky. Noviny jsou v dané lokalitě distribuovány vždy plošně, tzn. do všech poštovních schránek, ať již firemních nebo soukromých. Podle posledních průzkumů je celková čtenost našich titulů 3 miliony čtenářů.