Hlavní navigace

Společnost Qurius otevírá vývojářské centrum Microsoft Dynamics v České republice

[Tisková zpráva] Olomouc - Největší evropský partner firmy Microsoft, společnost Qurius, otevírá vývojářské centrum v Olomouci. Toto vývojářské centrum bude své služby poskytovat v prvé řadě ostatním pobočkám společnosti Qurius v Evropě. Hlavní aktivity se budou zaměřovat na Microsoft Dynamics, později s možností rozšíření i na oblast Microsoft.Net development.

Sdílet

V současné době probíhají přípravy a hledání vhodných kandidátů na pozice systémových analytiků a programátorů. Qurius plánuje do dvou let zaměstnat až 80 softwarových inženýrů. Svým zaměstnancům společnost poskytne profesionální školení, po jehož ukončení se stanou Microsoft Certified Professionals.

Společnost Qurius poskytuje návrh, realizaci a systémové řešení IT projektů založených na technologiích společnosti Microsoft včetně podpory infrastruktury. Qurius je největším evropským partnerem společnosti Microsoft a zaměstnává přes 1 tisíc zaměstnanců po celé Evropě, přičemž poskytuje služby více než 2,8 tisícům zákazníků.

Qurius má již pobočky po celé Evropě – v Rakousku, Dánsku, Německu, Itálii, Nizozemsku, Belgii, Norsku, Španělsku, Švédsku i ve Velké Británii. Společnost Qurius je kótovaná na amsterdamské burze Euronext. V roce 2007 získala společnost od firmy Microsoft ocenění Microsoft Dynamics Partner of the Year.

Více informací naleznete na: www.qurius.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).