Hlavní navigace

Vyvolání digitálních fotografií rychle a jednoduše na Atlasu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Internetový portál Atlas.cz spustil se začátkem léta další ze svých nových služeb. Jako první z velkých portálů provozuje on-line fotosběrnu.

Praha, 14. července 2005 – Sezóna dovolených odstartovala a portál Atlas.cz přišel s novou službou pro všechny, kteří si po návratu z prázdninových cest chtějí co nejdříve užít své zdokumentované zážitky. Není nic jednoduššího, než si na adrese fotosberna.atlas.cz prostřednictvím Internetu objednat vyvolání digitálních fotografií. Ušetřený čas, který by zájemce o fotografie jinak strávil čekáním ve frontě ve fotolabu, tak lze využít příjemnějším způsobem, například pořizováním nových snímků. Uživatele služby navíc čekají každý měsíc soutěže o hodnotné ceny. V červenci se hraje o digitální fotoaparát Konica revio KD-510Z (5.0 Mpx, 3× optický zoom, SD a MS slot). Získá jej ten, kdo zadá objednávku v nejvyšší celkové ceně.

„Ověřili jsme si, že služba on-line fotosběrny je velmi žádaná, řada lidí ji využívá ještě přímo na svých cestách. Po návratu z dovolené pak už jen zamíří do sběrného místa pro vyvolané fotografie,“ říká marketing manager ATLAS.CZ Martin Klofanda.

Zadání on-line objednávky je velice jednoduché a časově nenáročné. Celý princip spočívá v několika krocích: načtení digitálních fotografií, ze kterých chceme vyrobit klasické, přiřazení parametrů (druh výroby, lesk, mat, počet atd.), určení sběrny, kde si objednávající fotografie vyzvedne a kontrola a dokončení objednávky.

Vyvolané fotografie lze vyzvednout prakticky v kterémkoliv městě v České republice. Na výběr je z více jak 1000 sběrných míst. Cena vyvolané fotografie se pohybuje od 2,90 Kč za klasický formát.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic.cz
Mobil +420 603 484 227

O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).