Hlavní navigace

VyVolené uvede unikátní kampaň

[Tisková zpráva] Zcela neobvyklá kampaň na televizních obrazovkách, v tiskových médiích, rádiu a v kině uvede novou řadu reality show VyVolení – Noví hrdinové. Koncept připravil úsek marketingu Prima TV společně s reklamní agenturou McCann-Erickson. Kampaň slibuje více emocí, napětí a zvratů než kdykoli předtím a její kreativní ztvárnění nezůstává za tímto příslibem rozhodně pozadu!

Sdílet

Na různorodosti lidí a jejich chování je postaven celý kreativní koncept kampaně. „Ukazujeme lidské postavy se zvířecími hlavami, které s nadsázkou naznačují to, co můžeme od celé show očekávat,“ řekl ředitel marketingu Prima TV Jan Müller.

Koho vlastně uvidíme ve Vile? Jací budou Noví hrdinové? To nikdo z nás prozatím neví. Ale dozajista půjde opět o bohatý výběr různých charakterů lidí tak, aby celkový vývoj situace ve Vile byl pro diváky co nejpřitažlivější.

Je zde husa, která představuje pseudointelek­tuálku, či postava tygra, který si umí udělat ve svém okolí pořádek. Jsou ale oba takoví, jací se zdají být navenek?

Jako první z mediálního mixu se divákům představují tento týden televizní upoutávky na obrazovce Primy. Jejich ukázku naleznete po otevření tohoto odkazu. http://www.ipri­ma.cz/?1962e=1­963&3e=28757