Hlavní navigace

VyVolení II – moderátorský tým rozšíří Diana Kobzanová

[Tisková zpráva] Noční show reality show VyVolení bude moderovat Diana Kobzanová. Stane se kolegyní Libora Boučka, se kterým se bude pravidelně v moderování tohoto nočního pořadu po dnech střídat.

Sdílet

„VyVolení jsou fenomén. Moc se těším, bude určitě zajímavé být soutěžícím tak blízko, baví mě nahlížet pod pokličku. A navíc, v podtitulu Noční show je věta „Co kamery neměly vidět“, mám sice ráda tajemství, ale ještě raději se o ně podělím s televizními diváky, rozhodně si nic nenechám pro sebe a určitě ani VyVolené nenechám v klidu a budu chtít, aby byli velmi otevření,“ říká Diana Kobzanová.

„Noční show je pořad, který vysíláme každý večer sedm dní v týdnu. Proto jsme hledali pro Libora Boučka parťáka. Diana Kobzanová je přesně ten typ, který se k Noční show hodí – je to pohotová, vtipná a krásná žena, která nebude mít problém komunikovat s diváky i s VyVolenými v tónu, který je odlehčený a přesto cílevědomý,“ říká Petr Nezval, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV.

Poprvé se Noční show objeví ve vysílání televize Prima v neděli 5. března a tuto úvodní show budou moderovat Diana a Libor společně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).