Hlavní navigace

VyVolení – Noví hrdinové - Život ve Vile začíná – den 1.

[Tisková zpráva] Vila reality show VyVolení – Noví hrdinové už nezeje prázdnotou, včera slavnostně přivítala sedm soutěžících. První skupinkou byli: Juli Csóka, Veronika Fasterová a Dan Holovský. Všichni tři se nemohli dočkat, až konečně začne ta opravdová show, jelikož čekání v izolaci na hotelu bylo dlouhé. Další skupinu, která se přestěhovala, tvořili René Kukačová, Radim Šrahůlek a Nancy Johannes. René s Radimem prozradili, že poslední noc bez kamer byla vášnivá a že teď už je čeká celibát. Uvidíme, jak dlouho jim předsevzetí vydrží! Všech šest dostalo možnost vidět 7. Volbu, ve které nakonec zvítězil Dominik Santholzer.

Sdílet

VyVolení si po vstupu Vilu pečlivě prozkoumali a samozřejmě jim neuniklo, že chybí základní vybavení – židle, křesla, matrace, skříně, nádobí, potraviny, nápoje… Většina osazenstva měla hlad a chtělo se jí spát. Dominik sice přinesl dort, ale ten sedm lidí nenakrmí. Vypadá to, že největšími jedlíky je Nancy a Dominik, neustále mluvili o jídle a jaký mají hlad. „Já se nudím a mám hlad!“ vykřikovala Nancy a když otevřela prázdnou lednici dodala: „Co budeme dělat?“ Všichni hledali, jak se zabavit, vyprávěli si tedy o sobě, občas se některý z nich pozastavil nad tím, že před časem VyVolené sledoval v televizi a teď je sám soutěžící. Radim se zasnil a řekl: „Vezměte si, že jsem se na to dívali a teď jsme tady!“ Mezi Radimem a Dominikem se strhla polštářová bitva.

Noví hrdinové dostali i první úkol – měli si zvolit Bosse. První týden bude vždy na jeden den volen jiný Boss, poté už budou Bossové volení na celý týden. Většina se shodla na Julim. Juli jako jediný mohl do zásobovací místnosti, vytáhl odsud všechna zavazadla, bohužel jejich obsah nemají soutěžící kam vybalit, takže skončil pod postelemi, na zemi…

Další dopis od štábu vyzval VyVolené k tomu, aby si vybrali, jakou prioritu, která jim ve Vile chybí, chtějí dostat zpět. Prakticky hned se rozhodli pro jídlo, alkohol evidentně zatím u Nových hrdinů není na prvním místě. Soutěžící dostali dokonce dva chody a šampaňské k tomu. Luxusní večeře obsahovala: tortily s hříbky, tatarský biftek z lososa, jazyk s dižonskou hořčicí, roastbeef, lanýže, vajíčka, sardinky a rajčata.

Dominik je bavič, své umění předváděl neustále, ostatní jsou z něj unešení, ale nechme se překvapit, jak dlouho… Dan vyprávěl o své minulosti a přiznal se i k podmínce, odmítl ale, že by někdy uhodil dívku, jak o něm psal bulvár. Dominik řešil s René své vztahy, vypadá to, že je velmi zklamaný, ale René ho zkušeně utěšovala a snažila se mu vysvětlit, že má počkat, že ta pravá jednou přijde.

Všichni si nakonec uvědomili nepříjemnou skutečnost a tou bylo, že je čeká spánek na zemi. Veronika přiznala, že nikdy na zemi nespala. Ve čtyři hodiny ráno VyVolení zalehli i bez matrací a usnuli zaslouženým spánkem.

PRVNÍ RÁNO
Budíček byl v deset hodin. Největším spáčem se zdá být Dan, který si i stěžoval, že je celý rozlámaný, ani Dominik jindy sršící energií nevstával s nadšením, zato děvčata hlavně Veronika a Nancy byla hned po probuzení plná elánu. Po ranní hygieně následovala rozcvička. Radim se pustil do úklidu bazénu, který je ale stále bez vody… Od štábu dostali VyVolení královskou snídani a další zásoby jídla. Množství zásob všem zvedlo náladu. „Já jsem tak strašně rád, že jsi Boss, Juli!“ vtipkoval Dan, když z povzdálí sledoval Juliho, jak odnáší hromady jídla ze zásobovací místnosti. Juli větší část potravin přesunul, ale byl pomalý takže ne vše se k VyVoleným dostalo. Zásobovací místnost je otevřená jen na omezenou dobu. Třeba budou příště rychlejší…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).