Hlavní navigace

VyVolení – před druhou řadou chystá televize prima sestřih toho nejzajímavějšího, co se doposud událo ve slovenské vile

[Tisková zpráva] Druhá řada VyVolených startuje v Čechách a na Moravě už 18. února. Na Slovensku je touto dobou druhá řada už v plném proudu. Jako vydatný předkrm k druhé sérii českých VyVolených připravila televize Prima večerní sestřih nejzajímavějších okamžiků ze slovenské Vily.

Sdílet

Televize Prima a televize JOJ plní podzimní slib, že spolupráce bude pokračovat i po ukončení první série VyVolených, kdy slovenská strana umožnila české dotáhnou reality show do vítězného konce i přes známé nesnáze. Nejlepším důkazem toho je pořad Vyvolení SK moderovaný Terezou Pergnerovou, která navíc ve studiu přivítá vítězku první série slovenských VV Lindu. To vše už 11. února večer na obrazovkách televize Prima. A možná to nebude poslední česko-slovenské reality setkání.

Noví Vyvolení do slovenské Vily začali vstupovat již začátkem ledna, momentálně jsou v kompletní sestavě. A tak ožily luxusní zdi na bratislavské Kolibě emocemi, hádkami, ale také láskou… Různorodé povahy a neuvěřitelné postavy začínají lidovět. Zatímco těhotná Kiara na vlastní žádost Vilu opustila a právě se rozhoduje, zda jít na interrupci či nikoli, transsexuál Erik se zkušenostmi z pražské Perlovky, 55letý otec pěti dětí Indián, plačtivá Barbi a další se stávají náměty každodenních diskusí diváků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).