Hlavní navigace

Vyvolení se dnes přesunou na Slovensko a ve večerním přenosu vstoupí do vily

[Tisková zpráva] Dnešní den bude pro VyVolené výjimečný. Včera musel realizační tým VyVolených opustit Vilu a studio na pražské Harfě, od té doby byli VyVolení ubytováni v hotelu Holiday Inn. Dnes se přesunou okolo druhé hodiny odpoledne do Bratislavy. Celou cestu bude monitorovat televizní štáb.

Sdílet

VyVolení zatím nic netuší, ale během cesty je budeme informovat o tom, že poslední týdny reality show proběhne na Slovensku. Řekneme jim, že budou sdílet Vilu se slovenskými VyVolenými a zároveň jim přesně sdělíme, že pravidla hry se pro ně nezmění, říká Petr Nezval, šéfdramaturg projektu.

Dnešní večer přinese českým i slovenským televizním divákům unikátní zážitek. Budou moci sledovat poprvé spojení dvou úspěšných reality show, které se v zemích svého vysílání staly fenoménem. Od dnešního dne budou její příznivci v České republice i na Slovensku sledovat osudy svých VyVolených společně.

Struktura dnešní pořadu, který bude vysílat Prima TV, je následující:

VyVolení začnou jako obvykle v 19:50. Pořad začíná ve studiu televize Prima na pražské Palmovce s Liborem Boučkem. Pár minut po osmé hodině se přepojíme do studia VyVolených v Bratislavě, kde společně pořad uvedou moderátoři VyVolených Tereza Pergnerová a Mišo Hudák. Následně se přepojíme zpět do Prahy a Libor Bouček odstartuje rekapitulaci, která divákům ukáže včerejší den českých VyVolených. V pražském studiu také Libor přivítá Emila, který v sobotním Duelu opustil Vilu VyVolených. Přibližně ve 21.30 se opět přepojíme do bratislavského studia, ve kterém Mišo a Tereza přivítají české VyVolené. Ti se pak během velkolepé show přesunou do slovenské Vily. Celou show zakončí Libor Bouček ze studia z Palmovky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).