Hlavní navigace

VyVolení se na internetu spojili s Centrum.cz - www.vyvoleni.centrum.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

VyVolení se na internetu spojili s Centrum.cz – www.vyvoleni.cen­trum.cz

Dění ve vile nebudou diváci sledovat jen v televizi, ale také na internetu. I díky němu budou moci komunikovat s VyVolenými. Prima TV považuje internet za důležitý komunikační článek s divákem, proto se spojila s nejrychleji rostoucím portálem Centrum.cz. Ten bude pro show provozovat oficiální internetové stránky.

„Internet je mocný komunikační prostředek. A na oficiálním webu VyVolených to bude platit dvojnásob. Nejenže se budete moci kdykoli podívat, co se ve vile děje a komunikovat se soutěžícími, ale díky internetu můžete i ovlivnit to, co se tam bude dít,“ říká jednatel Centrum.cz Oldřich Bajer. Na adrese www.vyvoleni.cen­trum.cz nebudou jen on-line kamery, ale také sestřihy toho, co se nevešlo do televizních přenosů den po dni.

„Prima TV pro tento projekt hledala silného a zkušeného partnera, se kterým by dokázala divákům nabídnout jeden z vůbec největších multimediálních internetových portálů v ČR. Našli jsme toho nejlepšího partnera v podobě společnosti Centrum.cz, která dlouhodobě dokázala, že ve svém oboru je jednou z nejlepších. Společnými silami připravujeme tento náročný projekt, který divákům a uživatelům internetu nabídne velké množství informací a multimediálních služeb a dále rozpracuje silné interaktivní momenty reality show VyVolení.“ říká marketingový a PR ředitel Prima TV Jan Svoboda. „Naši diváci se mají opravdu na co těšit. Prima TV chce diváka maximálně interaktivně bavit a to jak v televizi, tak na Internetu.“

Oficiální webové stránky pořadu VyVolení startují v pondělí 15. srpna, s podtitulem Volba do vily. Oldřich Bajer dodává: „Každý den se na nich představí 3 kandidáti, ze kterých diváci vyberou jednoho, který se přestěhuje do vily. Kromě toho na nich najdete i pravidla soutěže, plánek vily a články o dění ve vile a pořadu vůbec.“

„Zahřívací verzi“ webu nahradí 1. září kompletní a informacemi nabitý multimediální portál. Uživatelům už budou k dispozici on-line kamery, videosekvence, chaty, statistiky a mnoho dalších multimediálních služeb.

„VyVolení jsou pro nás jeden z největších projektů tohoto roku. Z Maďarska, odkud VyVolení pochází, jsme se dozvěděli, že se musíme připravit na velký nápor uživatelů. Očekáváme jich více než sto tisíc denně. A i když máme na přípravu jen několik týdnů, budou oficiální stránky nabízet zábavu, která na českém internetu ještě nebyla,“ doplňuje Oldřich Bajer.

Kontakt:
Oldřich Bajer, jednatel Centrum.cz
Mobil: 737 213 503
E-mail: olda.bajer@net­centrum.cz

Jana Malíková, tisková mluvčí TV Prima
Mobil: 606 752 051
E-mail: Jana.Malikova@i­prima.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).