Hlavní navigace

VyVolení se stěhují na Slovensko

[Tisková zpráva] Vysílání nejúspěšnější české reality show pokračuje a nic je nezastaví. České a slovenské diváky čeká unikátní spojení dvou reality show.

Sdílet

Dnes v ranních hodinách musel realizační tým VyVolených opustit prostory na pražské Harfě. O důvodech jsme informovali v dopolední tiskové zprávě. V současné době jsou VyVolení přestěhováni v pražském hotelu Holiday Inn, kde zůstanou do zítřka.

Televize Prima během dnešního dne podnikla veškeré kroky pro to, aby reality show VyVolení pokračovala podle plánu.

Je to závazek, který máme jak vůči VyVoleným, tak vůči televizním divákům. Svůj slib chceme splnit a našli jsme rychlé a v dané situaci nejlepší řešení. Díky vstřícnosti kolegů ze slovenské televize JOJ budou naši VyVolení pokračovat ze Slovenska. Jsme velmi rádi, že nám vedení televize JOJ vyšlo vstříc a umožní nám jak využití Vily, tak studia a technického zázemí. Diváci se tak mohou těšit na světový unikát, spojení dvou rozběhlých reality show, říká Martin Dvořák, generální ředitel Prima TV.

Pomoc českému tímu VyVoleních bola pre nás prirodzená a sme pripavení vyjsť televízii Prima v maximálnej možnej miere v ústrety. Česko-slovenským spojením dvoch skupín VyVolených pripravíme spoločne našim divákom neobyčajný zážitok, řekl dnes také generální ředitel TV JOJ Milan Kňažko.

Během zítřejšího dne budou VyVolení převezeni na Slovensko, kde se v průběhu velké večerní show v přímém přenosu přesunou do vily slovenských VyVolených. Hra bude pokračovat podle standardních pravidel, čeští i slovenští VyVolení budou obývat společně jednu vilu, systém obou her zůstane zachován.

" Čeští i slovenští VyVolení pojedou dále pojedou podle plánu. Budeme se snažit sladit vše tak, aby vysílání probíhalo způsobem, na který jsou televizní diváci zvyklí. Momentálně přesouváme část štábu VyVolených na Slovensko a pracujeme na tom, abychom pokud možno hladce navázali na dosavadní vysílání," říká manažer projektu Radko Janoušek.

Další podrobnosti spolupráce televize Prima a televize JOJ jsou momentálně v jednání, budeme o nich průběžně informovat. Stejně tak budeme průběžně informovat o podrobnostech vysílání.