Hlavní navigace

Vyzkoušejte stahování

[Tisková zpráva] Jediný portál v Česku, na kterém je možné na jednom místě oficiálně stahovat hudbu i filmy Topfun.cz začal 25. dubna rozdávat volné kredity. Tento krok by měl pomoci všem nováčkům osmělit se a vyzkoušet, jak funguje internetová DVD půjčovna a jak jednoduché je stáhnout písničku nebo hudební album z internetu. Všichni noví uživatelé, kteří se zaregistrují na www.topfun.cz dostanou na uvítanou účet nabitý 50 korunovým kreditem.

Doba čtení: 1 minuta

Kredit se bude rozdávat od 25. 4. 2007. Pokud by se příležitosti rozhodla využít většina obyvatel ČR, Topfun v písničkách a filmech rozdá přes 500 000 000 Kč. Podmínkou je registrace, jejíž součástí je i odeslání potvrzující SMS, která garantuje místní příslušnost pro ČR.

Filmová nabídka Topfunu se během posledních měsíců rozrostla o další stovky titulů. Také hudby je na Topfunu podstatně více než ještě před pár měsíci. Počet filmů se v posledních dnech vyšplhal k hranici 900 titulů, hudebních nahrávek tu najdete přes 250 000 a další stále přibývají.

Na Topfunu jsou nachystány i další novinky, server získal novou grafiku a sekce NEWS bude pravidelně přinášet zprávy ze světa hudby a filmu. Mezi poslední topfunovské lahůdky patří například nahrávky kapely Panic! At The Disco, nové album Báry Zemanové, taneční novinka Téo & Téa Jean-Michel Jarreho nebo první singl projektu Amnesty International: The Campaigne to Save Darfur, nazvaný # 9 Dream v podání R.E.M. Fanoušci Madonny jistě ocení video z jejího Confession tour.