Hlavní navigace

Vyzkoušejte stahování

[Tisková zpráva] Jediný portál v Česku, na kterém je možné na jednom místě oficiálně stahovat hudbu i filmy Topfun.cz začal 25. dubna rozdávat volné kredity. Tento krok by měl pomoci všem nováčkům osmělit se a vyzkoušet, jak funguje internetová DVD půjčovna a jak jednoduché je stáhnout písničku nebo hudební album z internetu. Všichni noví uživatelé, kteří se zaregistrují na www.topfun.cz dostanou na uvítanou účet nabitý 50 korunovým kreditem.

Sdílet

Kredit se bude rozdávat od 25. 4. 2007. Pokud by se příležitosti rozhodla využít většina obyvatel ČR, Topfun v písničkách a filmech rozdá přes 500 000 000 Kč. Podmínkou je registrace, jejíž součástí je i odeslání potvrzující SMS, která garantuje místní příslušnost pro ČR.

Filmová nabídka Topfunu se během posledních měsíců rozrostla o další stovky titulů. Také hudby je na Topfunu podstatně více než ještě před pár měsíci. Počet filmů se v posledních dnech vyšplhal k hranici 900 titulů, hudebních nahrávek tu najdete přes 250 000 a další stále přibývají.

Na Topfunu jsou nachystány i další novinky, server získal novou grafiku a sekce NEWS bude pravidelně přinášet zprávy ze světa hudby a filmu. Mezi poslední topfunovské lahůdky patří například nahrávky kapely Panic! At The Disco, nové album Báry Zemanové, taneční novinka Téo & Téa Jean-Michel Jarreho nebo první singl projektu Amnesty International: The Campaigne to Save Darfur, nazvaný # 9 Dream v podání R.E.M. Fanoušci Madonny jistě ocení video z jejího Confession tour.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).