Hlavní navigace

Vzniká nová internetová televize

[Tisková zpráva] VZNIKÁ NOVÁ ČESKÁ INTERNETOVÁ TELEVIZE! JMENUJE SE TYVI (WWW.TYVI.CZ) A JEJÍ START JE DATOVÁN NA 9. ZÁŘÍ TOHOTO ROKU. OD OSTATNÍCH ČESKÝCH INTERNETOVÝCH TELEVIZÍ SE TYVI BUDE LIŠIT V MNOHA OHLEDECH.

Sdílet

BUDE VYSÍLAT VÝHRADNĚ VLASTNÍ TVORBU, KTERÁ BUDE STAVBOU PODOBNÁ TVORBĚ KLASICKÉ TELEVIZE, ALE ZÁROVEŇ BUDE ORIGINÁLNÍ A DYNAMICKÁ. NAŠE POŘADY BUDOU ZAMĚŘENÉ NA DIVÁKY VE VĚKU 15 AŽ 35 LET A V PRVNÍ FÁZI BUDEME NASAZOVAT 15 PREMIÉROVÝCH DÍLŮ TÝDNĚ. NASAZOVÁNY BUDOU V RÁMCI JEDNODUCHÉHO A STRIKTNĚ DODRŽOVANÉHO PROGRAMOVÉHO SCHÉMATU.

Náš vztah k divákům a k interaktivitě naprosto přesně vystihuje slogan „tvoje televize, ty víš!“. Divák je pro nás tou nejdůležitější osobou, protože bez něho nemáme důvod existovat. To si bereme k srdci a naši diváci, kterým budeme říkat Tývíci budou mít možnost vyjádřit se co se jim líbí nebo ne a jejich kritiku budeme brát vážně, budou moci komunikovat s každým členem týmu a pokud budou chtít, mohou se zúčastnit i natáčení – jak před kamerou, tak za kamerou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).