Hlavní navigace

Vzniká nová společnost - Dynamica, a.s., dodavatel špičkových inovací v podnikové informatice

[Tisková zpráva] 30. ledna 2009 oficiálně vznikla společnost Dynamica, a.s. a ke dni 9.4. skončilo období, ve kterém byly provedeny nezbytné organizační a administrativní kroky a společnost Dynamica se stala plně funkční.

Sdílet

Ačkoli je společnosti oficiálně jen několik týdnů, prostřednictvím svého týmu odborníků fakticky působí na českém trhu již pět let a stará se o řadu významných zákazníků, uživatelů řešení Microsoft Dynamics.

Dynamica vznikla oddělením části společnosti GEMMA Systems. Tím se logicky završil proces upevňování vztahů se dvěma velkými a navzájem konkurenčními partnery, dodavateli informačních systémů, společnostmi Microsoft a Infor. V roce 2007 společnost GEMMA Systems nastavila vnitřně oddělené divizní uspořádání, které postupně vykrystalizovalo až do současného stavu, kdy obě divize mohou dál působit zcela samostatně.

GEMMA Systems se bude nadále koncentrovat na strategické partnerství se společností Infor. Dynamica bude dále rozvíjet své partnerství se společností Microsoft a využívat dosažený status Microsoft Gold Certified Partner.

„Rozdělení společnosti nám umožní větší koncentraci na jednotlivé produkty. Tím, že obě firmy budou plně soustředěny na své produkty a partnery, se ještě zvýší jejich konkurenční potenciál. Protože obě společnosti dodávají špičková řešení, nakonec na tom vydělají především naši zákazníci.“ Říká Pavel Staněk, předseda představenstva Dynamica, a.s

Kdo je kdo v Dynamica, a.s.:
Pavel Staněk – předseda představenstva
Jiří Stříbrný – místopředseda představenstva
Boris Bělousov – ředitel společnosti
Tomáš Hanáček – obchodní ředitel

O společnosti Dynamica
Dynamica, a.s. pomáhá svým zákazníkům zvyšovat konkurenceschopnost a šetřit náklady díky nasazování nejnovějších technologií v oblasti práce s informacemi. Dynamica se zaměřuje na spolupráci s firmami působícími v různých oblastech, avšak se společným cílem zvyšovat svůj potenciál prostřednictvím zlepšeného řízení svých podnikových procesů. Dynamica se dlouhodobě zaměřuje na strategické partnerství se společností Microsoft a na mezinárodní spolupráci s jejími významnými partnery. Nabízená řešení vycházejí z vhodného nasazování produktů společnosti Microsoft s důrazem na produktovou řadu Microsoft Dynamics.