Hlavní navigace

Vzniklo “BitDefender Forum” s cílem zlepšit komunikaci se zákazníky

[Tisková zpráva] Bukurešť/Praha, 12. dubna 2007 – Společnost BitDefender, jejíž produkty v České republice a na Slovensku distribuuje Tech Data Distribution, spustila pro své zákazníky a partnery novou službu – BitDefender Forum. Toto Forum obsahuje specializované blogy zaměstnanců BitDefenderu, zaměřené na zlepšení komunikace se zákazníky, potenciálními zákazníky, partnery a kýmkoliv, koho zajímají otázky bezpečnosti a nebo společnost BitDefender sama o sobě.

Sdílet

“Našim záměrem je vytvořit BitDefender komunitu, která nám umožní lépe chápat její aktuální bezpečnostní potřeby tak, aby jsme na ně mohli proaktivně reagovat,“ řekl Florin Stiuca z virálního marketingu společnosti BitDefender. „BitDefender Forum nám navíc umožní získávat nové nápady pro budoucí vývoj našich produktů a služeb. Prostřednictvím přímé komunikace s našimi zákazníky, potenciálními zákazníky, partnery a dalšími zástupci z oblasti bezpečnosti, získáme hodnotný náhled do centra dění stále se měnícího trhu bezpečnosti,“ doplnil Stiuca.

Na BitDefender Forum je možno komunikovat v anglickém, německém a rumunském jazyce. Pro více informací navštivte prosím: http://forum.bit­defender.com.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz a www.techdata.sk.