Hlavní navigace

Walter Bartoš z ODS si vybral publikační systém MagicWebDrive

[Tisková zpráva]

Sdílet

Walter Bartoš z ODS si vybral publikační systém MagicWebDrive

Praha 5. ledna 2005 – Česká agentura iMagic, specializující se na e-marketing a e-business, dnes oznámila získání dalšího významného klienta. Stínový ministr školství a poslanec ODS Walter Bartoš si zvolil její publikační systém MagicWebDrive pro snadnou správu webu Katedra Waltera Bartoše (www.katedraw­b.cz).

Několikrát týdně aktualizovaný server, svou koncepcí blízký blogu, slouží jako nástroj pro možnost širšího vyjádření politických i odborných stanovisek W. Bartoše a zároveň pro méně oficiální diskusi odborníků na problematiku školství. Je ale určen i laické veřejnosti se zájmem o toto téma.

V jednotlivých rubrikách Bartoš komentuje důležité politické události, kroky ministerstva školství, sám předkládá řešení v souladu se svými politickými názory, ale také se třeba dotýká oblasti sportu a hudby. Komentáře, analýzy a další příspěvky doplňují hodnocení zajímavých počinů v rubrikách Kladný počin dne a Záporný počin dne. Všechny tyto sekce jsou centrálně řízeny a aktualizovány pomocí publikačního systému MagicWebDrive.

„Chtěl jsem na Internetu vytvořit názorové centrum, kde budu zveřejňovat představy ODS o fungování resortu školství a který bude zároveň prostorem k diskusi,“ sdělil Walter Bartoš, poslanec a stínový ministr školství za ODS. Jakub Švestka, obchodní a PR manažer agentury iMagic uvedl: „Obsahem dodávky našich služeb byl pouze publikační systém MagicWebDrive, koncepci projektu a grafické řešení dodal klient.“

Mezi další uživatele profesionálního publikačního systému MagicWebDrive pro správu obsahu internetových prezentací nebo intranetů patří významné české i nadnárodní firmy, např. Aliatel, Author, GlaxoSmithKline, Pražská teplárenská či Pribina.


Fakta o projektu www.katedrawb.cz:
Použité technologie: publikační systém MagicWebDrive, PHP, HTML, CSS
Tým realizátora: Jakub Švestka (obchodní a PR manažer), Josef Blovský (projektový manažer), tým programátorů
Termín realizace: 11/2004 – 12/2004

iMagic, s. r. o.
Patří mezi nejvýznamnější české agentury poskytující komplexní služby v oblasti e-marketingu a e-businessu. Mezi klienty patří např. Aliatel, CzechTourism či Pribina. Průměrný roční obrat za služby dlouhodobě převyšuje 10 mil. Kč. Na trhu je od roku 1997.

PhDr. Walter Bartoš
Poslanec Parlamentu České republiky je zároveň stínovým ministrem školství, mládeže a tělovýchovy za ODS. V poslanecké sněmovně předsedá výboru pro vědu, vzdělávání a výzkum. V devadesátých letech získával zkušenosti s obecní politikou ve Strážnici. Narodil se v roce 1961 v Hodoníně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).