Hlavní navigace

Walter Pavliš ředitelem pro rozsáhlé projekty v komerčním sektoru

[Tisková zpráva] Brno (11. ledna 2011) – Novým ředitelem pro rozsáhlé projekty v komerčním sektoru se ve společnosti AutoCont CZ a.s. stal Walter Pavliš. K jeho klíčovým úkolům bude patřit především realizace projektů a rozvoj obchodních příležitostí u zákazníků působících v tomto segmentu trhu.

Sdílet

                              Walter Pavliš, již ve společnosti AutoCont CZ a.s. působil, a to 9 let na pozici ředitele divize Enterprise Business Applications, která se specializuje na systémy a řešení v oblasti správy dokumentů, procesů, CRM, webů, portálů, integrace a vývoje. Poslední tři roky Walter Pavliš působil jako obchodní ředitel společnosti ecommerce.cz a. s., kde se zabýval především projekty z oblasti loterií a sázkových systémů.

                              „Naším cílem je spojit obchodní proces s odpovědností za realizaci projektů a maximálně zefektivnit spolupráci s našimi zákazníky. Především v komerčním sektoru je významným prvkem úspěšnosti projektu schopnost přinášet našim klientům nové možnosti v jejich podnikání. V každém segmentu trhu tak chceme mít schopné vedoucí manažery, kteří umí zakázku nejen obchodovat, ale i realizovat," komentuje tuto novou pozici Vlastimil Palata, ředitel pro strategický rozvoj.

Walter Pavliš vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a obor obchodního práva „LLM – in Corporate Law“, Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Walteru Pavlišovi je 39 let, je ženatý  a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje potápění, jeskyním a zkoumání nejrůznějších záhad.