Hlavní navigace

Wapway.cz v novém kabátě a s novými službami

[Tisková zpráva]

Sdílet

Wapway.cz v novém kabátě a s novými službami

Server Wapway.cz, který se primárně věnuje technologii WAP a všemu, co s ní souvisí, připravil pro uživatele přehlednější design a řadu nových služeb.

Zajímavou službou je WAP browser umožňující zobrazení mobilních stránek přímo v internetovém prohlížeči. Browser, který najdete na adrese http://wapway­.cz/web/browser/, emuluje mobilní telefon, takže pro prohlížení WAP stránek stačí počítač připojený k internetu.

Browser emuluje mobil jen částečně, ovládání je stejné jako u webového prohlížeče, zůstává proto jednoduchým a intuitivním. Velký důraz je kladen na vzhled, browser má zásobu skinů pro několik telefonů. V pohodlí počítače je tak umožněno „otestovat“ si WAP.

Pro „wapmastery“ je připraveno počítadlo, které zaznamenává počet přístupů na WAPové stránky. Přímo na displeji telefonu zobrazuje jen počet návštěv, ale pro správce má daleko mocnější statistiky. Výpis návštěv po dnech, návštěvnost v průběhu dne a týdne, přehled použitých operátorů a telefonů. To vše je doplněno grafy a uspořádáno v přehledných tabulkách.

Další novou službou je poradna, kde mohou uživatelé získat odpovědi na své otázky související s technologií WAP.

Server Wapway.cz vznikl před rokem a po celou dobu své existence zaznamenává vzrůstající návštěvnost a je populární hlavně mezi odborníky. V současnosti disponuje 35 tisíci shlédnutými stranami měsíčně.

Server Wapway.cz je dostupný na adrese http://wapway.cz
Elektronickou verzi této TZ naleznete na adrese: http://tz.globe.cz
Grafické podklady společnosti Globe Internet jsou na: http://globe.cz/gra­fika/globe

Kontaktní informace:
Globe Internet, s.r.o.
Jakub Ditrich, jednatel
Tel.:02/ 3536 5000
Fax:02/ 3536 5009
e-mail: jakub.ditrich@glo­be.cz