Hlavní navigace

Web VyVolených zvolen marketingovým počinem roku

[Tisková zpráva] Web reality show VyVolení získal ocenění "Marketingový počin roku" v prestižní soutěži INTERNET EFFECTIVENESS AWARDS - IEA 05. Podle odborné poroty si tuto cenu VyVolení na webu jednoznačně zaslouží díky unikátnímu propojení televizní show s internetem v měřítku, které je v České republice ojedinělé.

Sdílet

Internetové stránky VyVolených získaly na včerejším slavnostním vyhlašování výsledků soutěže INTERNET EFFECTIVENESS AWARS – IEA 05 hlavní cenu v kategorii „Marketingový počin roku“. Vítězství je o to cennější, že bylo v této kategorii nejvíce přihlášených projektů. Odborná porota zvolila internetové stránky VyVolených z tvrdé konkurence dalších 24 nominovaných internetových projektů.

Porota ocenila ojedinělé propojení televizní show s internetem
Uznání odborné poroty si web VyVolených zasloužil díky ojedinělému propojení televizního formátu s internetem, které je v ČR ojedinělé. „Internet nebyl v celém projektu pouze doplňkovým médiem, ale stal se plnohodnotným zprostředkovatelem bližšího kontaktu diváků s VyVolenými díky chatu, videu v reálném čase nebo diskusním fórům. Web VyVolených je i místem pro sdílení pocitů nebo názorů diváků,“ uvádí se mimo jiné v odůvodnění rozhodnutí poroty.

„Titul "Marketingový počin roku“ je pro nás oceněním a uznáním naší práce i u odborné veřejnosti. Laická ji už ocenila svým zájmem a návštěvností webu VyVolených. Ten se během velmi krátké doby zařadil mezi nejoblíbenější weby na českém internetu," říká k úspěchu Olda Bajer z portálu Cetrum.cz, který je tvůrcem webu VyVolených a dodává: „Neusínáme na vavřínech. Už teď intenzivně pracujeme na webu pro 2 řadu VyVolených. Chceme, aby fanouškům přinesl další atraktivní novinky.“

Uznání poroty svým dílem patří i společnosti adventures s.r.o., která byla dodavatelem technického zázemí a designu internetových stránek VyVolených.

VyVolení dominují českému internetu
Web VyVolených se téměř okamžitě po svém představení zařadil mezi nejnavštěvovanější internetové stránky v zemi. Denně si zde čte veškeré informace spojené s děním VyVolených v průměru přes 100.000 uživatelů, kteří zde stráví přes 10 minut a prohlédnou si denně přes 2 miliony stránek.
VyVolení si také zabrali přední místa ve internetových vyhledávačích. Na Centrum.cz se každý měsíc pravidelně umísťují mezi TOP3 vyhledávanými slo­vy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).