Hlavní navigace

Web z dílny ecommerce.cz získal stříbrnou

[Tisková zpráva] V soutěži Zlatý Erb zabodoval portál Bratislavského samosprávného kraja

Sdílet

Brno – 9. listopadu, 2009  – Už podruhé zabodovalo řešení softwarové společnosti ecommerce.cz v prestižní soutěži Zlatý Erb 2009, kterou vyhlašuje Unie měst Slovenska, Sdružení informatiků samospráv Slovenska a občanské sdružení eSlovensko. Portálové řešení pro Bratislavský samosprávny kraj (www.bratislav­skykraj.sk) letos obsadilo stříbrnou příčku v klání o nejlepší portál na Slovensku.

Vyhlášení výsledků soutěže Zlaty Erb 2009 (www.zlatyerb.sk) se uskutečnilo 4. listopadu v Bratislavě při osmém ročníku mezinárodní konference ITAPA 2009, největším mezinárodním kongresu se zaměřením na využívání informačních technologií ve veřejné správě na Slovensku.

„Je to obrovský úspěch, protože jde již o druhé ocenění tohoto portálu v řadě – v roce 2008 získal I. místo. Udržet se v tomto prestižním ocenění dva roky po sobě je velmi těžké. Dopomohl k tomu přechod na novou verzi SystemIdea, nový grafický design a zavedení pravidel SEO – metodiky vytváření a upravování webových stránek tak, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích – které ecommerce.cz provedla v polovině tohoto roku,“ řekl Pavel Gráf, ředitel vývojového centra ecommerce.cz.

„Veľmi ma teší, že sme v takejto prestížnej súťaži získali ocenenie už druhý rok po sebe. Cena je ohodnotením našej práce i ukazovateľom toho, že náš portál poskytuje všetky potrebné informácie pre našich návštevníkov a tým približuje samosprávu k občanom,“ uvedl Vladimír Bajan, předseda Bratislavského samosprávného kra­ja.

O společnosti ecommerce.cz
Rychle rostoucí, ryze česká IT firma ecommerce.cz se sídlem v Brně a Starém Městě se zaměřuje na vývoj náročných zákaznických řešení a aplikací pro velké komerční a státní subjekty. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Více než sto IT specialistů vytváří unikátní systémy, které klientům přináší zisk, snižují náklady, odbourávají nepříjemné papírování, zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost.

Veškeré procesy vývoje, řízení projektů včetně servisních služeb se striktně řídí podle mezinárodně uplatňovaných metodologií a norem. K významným zákazníkům ecommerce.cz patří SAZKA, a.s., ČEZ, Tipos národná lotériová spoločnosť, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Bratislavský samosprávny kraj, Ústavní soud ČR či Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský.