Hlavní navigace

Webcom přichází s novou verzí produktu Mzdy a Personalistika

[Tisková zpráva]

Sdílet

WEBCOM přichází s novou verzí produktu Mzdy a Personalistika

Produkt Mzdy a Personalistika od WEBCOM a.s. vyvinutý v systému Microsoft Navision je informační a procesní systém, který pokrývá oblasti řízení lidských zdrojů ve firmě. Součástí je agenda vztahující se k oblasti personalistiky, mezd, výkaznictví, statistiky a personálních procesů. V oblasti personalistiky produkt zabezpečuje komplexní informace o zaměstnancích, pracovních místech, personálních činnostech, vzdělávání atd. Tento systém řeší specifika různých oborů a lze jej tak jednoduše využívat bez dalších úprav ve zdravotnictví, státní správě, průmyslu, obchodu a všech ostatních typech společností.
Nová verze produktu Mzdy a Personalistika je vyvinuta v prostředí systému Microsoft Navision 4.0, s podporou verzí 3.6 a 3.7 a jako jediná ve svém oboru je certifikována společností Microsoft. Nová aplikace společnosti WEBCOM a.s. přináší uživatelům výrazně rozšířené možnosti a větší komfort práce.

Hlavní přednosti nové verze jsou:

Změna koncepce – téměř neomezené možnosti pro úpravy u všech zákazníků.

Propojení a využití softwarových produktů společnosti Microsoft.

Evidence změn v čase – zachování historie všech údajů.

Podpora státních a rozpočtových organizací.

Kontinuita u stávajících zákazníků.

Maximální podpora dalšího vývoje s důrazem na legislativní změny.

Ředitelka personálního oddělení společnosti WEBCOM a.s., Ing. Svetlana Šaštinská o novém produktu říká: „Nová aplikace Mzdy a Personalistika přináší zákazníkům možnost rychlého rozhodování a řízení společnosti na základě dostupných dat, vyšší efektivitu a jednoduchost personálních procesů a úbytek administrativy, která je v personálních odděleních rozsáhlá. Produkt umožňuje provázání s ostatními informačními systémy v podniku a produkty společnosti Microsoft.“

Od 1. ledna 2006 bude společnost WEBCOM a.s. podporovat pouze tuto novou verzi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).