Hlavní navigace

webDesigners.cz se oblékl do zbrusu nového kabátu

[Tisková zpráva] Posledních několik týdnů se společnost PiXOLO s.r.o., která se specializuje na internetový marketing, intenzivně věnovala rekonstrukci webDesigners.cz. Uživatelé webu si tak již nyní mohou vychutnávat moderní design a celou řadu novinek, které se samozřejmě dotkly také samotného obsahu.

Sdílet

V prvé řadě vznikla nová sekce s názvem „Kritika webů“. Každý tvůrce www stránek zde může vložit svoji práci a získat užitečný feedback od ostatních uživatelů. Veškeré sekce webu rovněž získaly přehlednější místo, které více zapadá do nové koncepce webDesigners.cz. Klíčová sekce webu Magazín webDesigners.cz bude přinášet aktuální články z oboru v kratších intervalech a rozšíří se také kolektiv autorů. „Vyslyšeli jsme rovněž přání našich uživatelů a hodláme klást větší důraz na pořádání kurzů a školení“, doplňuje vedoucí projektu ing.Martin Hladík.

V katalogu se dále objevil oživující grafický prvek v podobě mapky České republiky, díky které může každý uživatel snadno získat přehled o odbornících v oboru ve svém regionu. Přes řadu novinek však hlavní záměr webDesigners.cz zůstává stejný. „Ambicí webDesigners.cz je od začátku jeho vzniku vytvořit prostor pro setkávání profesionálů i amatérů z oboru webdesignu, tvorby www stránek a reklamy vůbec. Očekáváme, že by se postupně mohla na serveru přirozeným způsobem vytvořit komunita lidí, kterým je ústřední téma webu blízké“, říká ing.Martin Hladík.

Vedle aktuálních změn a novinek webDesigners.cz zanechal svoji stopu na sociální síti Facebook, kde byla zřízena skupina pro příznivce a uživatele webu.

Podle dosavadních ohlasů od samotných uživatelů webu byly veškeré novinky pozitivně přijaty. „Samozřejmě nás to těší a zároveň je to pro nás výzva, abychom na našem projektu webDesigners.cz i nadále pracovali a přinášeli uživatelům veškeré důležité informace pro jejich další rozvoj v oboru, míní ing.Martin Hladík.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).