Hlavní navigace

Webhosting Move.cz mění majitele

[Tisková zpráva] Společnost Stickfish, s. r. o. prodala webhostingovou službu Move.cz firmě SAVVY, s.r.o. „Nadále chceme pronajímat a prodávat servery a poskytovat technologické poradenství i služby. Pokračujeme i v provozu svých vlastních odborných webů,“ vysvětluje důvody prodeje Filip Korbel, jednatel společnosti Stickfish.

Sdílet

Stickfish také stále provozuje projekt AbcHost.cz, který nabízí pronájem serverů zákazníkům jako jsou například automobilka TPCA Kolín, Gigahosting.cz a vydavatelství Ringier (Blesk.cz, Reflex.cz, iAbc.cz, Deniksport.cz a Televize.cz). „Z hlediska počtů hostovaných serverů jsme po portálu Centrum.cz druhým největším zákazníkem hostingového centra GTS Telehouse,“ dodává Korbel.

Samotný prodej webhostingové služby Move.cz se stávajících zákazníků nijak výrazně nedotkne. Zákazníci již byli osloveni s nabídkou na převod služeb na firmu SAVVY, s. r. o. Obě firmy uvádějí, že během fyzického přesunu serverů dojde pouze k plánovanému odstavení v řádu minut. Zároveň byly posíleny služby administrátorů a pracovníků zákaznické podpory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).