Hlavní navigace

WEBhotel - nový produkt společnosti Sloane Park

[Tisková zpráva] Rozšíření portfolia služeb pro alternativní poskytovatele internetových služeb v regionech oznámil provozovatel národní optické sítě, firma Sloane Park.

Sdílet

Praha – 9.října 2006 – Společnost Sloane Park, jako přední poskytovatel telekomunikačních služeb na velkoobchodním principu oznámil spuštění nové služby, určené pro lokální poskytovatele internetových služeb, produkt WEBhotel.

Nový produkt přináší možnost hausování webových, e-mailových a datových serverů přímo na optické síti v rámci České republiky se zajištěným 24hodinovým dohledem a servisem 7 dní v týdnu. Kvalitní servisní zázemí a rychlá páteřní síť, na které jsou umístěny servery s aplikací WEBhotel, dokazují, že se jedná o maximálně profesionální službu, kterou není snadné pro lokálního providera zajistit vlastními silami.

„Rozšiřování portfolia služeb je po nás přímo požadováno našimi zákazníky. Takže se dá říct, že jsme v tuto chvíli spustili produkt, který jsme takříkajíc viděli našim zákazníkům na očích,“ říká Martin Hruška, předseda představenstva společnosti Sloane Park. „Naším posláním je poskytnout lokálním poskytovatelům telekomunikačních služeb podporu v jejich konkurenčním boji s velkými providery. K tomu kromě páteřních linek, kvalitní konektivity patří i další přidané služby. Housování virtuálních serverů, kde mohou bez enormních nákladů na servis a provoz umístit weby a e-mailové servery klientů je základní službou nutnou k jejich úspěchu na trhu. Důležitým faktorem je i to, že základní úroveň služby dostávají všichni k IP konektivitě zdarma“ dodává Martin Hruška.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).