Hlavní navigace

Webkamera Ipevo PoV – „váš úhel pohledu“

[Tisková zpráva] Společnost XTEL, distributor značky Ipevo v České Republice, uvedla na trh unikátní novinku mezi webkamerami – Ipevo PoV.

Sdílet

Webkamera Ipevo PoV je navržena aby se dala použít jako klasická webkamera na stojánku nebo klipu, ale zejména aby šla pohodlně vzít do ruky jako psací pero. Jednoduchým úchopem může uživatel kameru nasměrovat tam, kam potřebuje. Kamera má automatické ostření – autofocus a dále snadné přepínání mezi makro režimem a běžným režimem. Kamera je dále vybavena mikrofonem, tlačítkem spoušť (jako na fotoaparátu), tlačítkem pro přímé odeslání pořízeného snímku zvolenému kontaktu a tlačítkem zapnuto/vypnuto.

Hlavní vlastnosti webkamery Ipevo PoV

  • USB webkamera umožňující makro záběry, manuální ostření i autofocus
  • Unikátní patentovaný design
  • Vestavěný mikrofon, LED indikátory používání
  • Tlačítka pro pořízení fotografie a okamžité odeslání
  • VGA rozlišení 640×480 pixelů (CMOS senzor)
  • 2× digitální zoom

Podrobné informace o webkameře Ipevo PoV (produktová stránka) – včetně videa http://obchod­.skypehardware­.cz/store/good­sdetail.asp?strGo­odsID=328

Doporučená prodejní koncová cena je 1.199 Kč vč. DPH. V prodeji na Skype Hardware a u dobrých prodejců výpočetní a komunikační techniky.

Fotografie produktu a loga zmíněných společností je možné získat v tiskové kvalitě nebo pro web stažením z našich stránek http://www.Sky­peHardware.cz/i­mages/press/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).