Hlavní navigace

Webové stránky pod stromeček

[Tisková zpráva] Společnost ACTIVE 24 připravila a spustila ke své výjimečné vánočné akci „Vánoční Můj Nový Web“ kampaň, kterou připravila agentura MATHER Advertures. Tato kampaň probíhá výhradně on-line, a to prostřednictvím bannerů, PPC systému a direct mailingu a speciálně připravené mikrostránky. www.mujnovyweb.cz

Sdílet

Produktem, který ACTIVE 24 na Vánoce připravila, je zákazníky oblíbený balíček služeb Můj Nový Web s dárkovým vánočním certifikátem. Tento dárek je určen pro každého, kdo řeší každoroční problém, co pod stromeček. Pomocí Můj Nový Web je možné vytvořit internetové stránky jednoduše a rychle a připravit tak nečekané překvapení.

Vánoční balení obsahuje kromě běžného obsahu (domény, nástroje na tvorbu webu, prostor pro obrázky a texty, statistiky návštěvnosti) navíc dárkový certifikát, který je možné darovat pod stromeček a originální vánoční, dárkové nebo zimní šablony, pomocí kterých je možné vytvořit během okamžiku jednoduché vánoční webové stránky. Vše je navíc k objednání on-line, takže dárek může být připraven během několika hodin.

Můj Nový Web je díky svému jednoduchému ovládání a zároveň profesionálnímu designu vhodný pro tvorbu internetové prezentace jak firemní tak i osobní. Vkládání textů, obrázků i fotografií je přehledné a rychlé a časově nenáročné. Můj Nový Web zvládne i naprostý začátečník se základní znalostí práce na počítači. Pro všechny uživatele je navíc připravena non-stop zákaznická podpora.

ACTIVE 24, s.r.o. – přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb. Společnost se zaměřuje na malé a střední podniky i jednotlivce, kterým nabízí kompletní internetová řešení (www.active24.cz). Zároveň provozuje jedno z největších virtuálních obchodních center – Vltava2000 (www.vltava2000­.cz). Společnost ACTIVE 24, s.r.o., je součástí skupiny Active 24 ASA, celoevropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v norském Oslu a pobočkami v 15 evropských zemích. Od roku 2006 je stoprocentním vlastníkem skupiny Active 24 norská společnost Mamut.