Hlavní navigace

Webové stránky Raiffeisen stavební spořitelny spuštěny v nové grafické podobě

[Tisková zpráva]

Sdílet

Webové stránky Raiffeisen stavební spořitelny spuštěny v nové grafické podobě

Brno, 26. srpna 2004 – Společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz), oznamuje dokončení redesignu webových stránek společnosti Raiffeisen stavební spořitelna, a. s. (www.rsts.cz). Správa obsahu prezentace je postavena na internetové publikační platformě Media-Factory (www.media-factory.cz).

Na internetové adrese www.rsts.cz najdete nyní stránky se zcela novým vzhledem, ale i kompletně přepracovanou a vylepšenou strukturou. Dosavadní webová prezentace spořitelny používala pro navigaci po stránkách strukturu sekcí navrženou před několika lety, což přestalo odpovídat náročným kritériím na jednoduchost a přehlednost navigace. Raiffeisen stavební spořitelna proto oslovila společnost CP Online, a. s., se žádostí o vypracování návrhu struktury, navigace a nového grafického vzhledu stránek.

„Stejně jako původní stránky, běží rovněž nová prezentace na publikační platformě Media-Factory. Funkčnost stránek byla zachována, jen se výrazně zlepšila přehlednost a také komfort při vyhledávání informací,“ říká Michal Rogozný, projektový manažer společnosti CP Online, a.s.. „Návštěvník stránek se dostane výrazně rychleji k požadovaným informacím, což je dáno nejen novou strukturou sekcí, ale také vzájemnou provázaností jednotlivých dokumentů. Na důležité články je odkazováno přímo z grafického rozcestníku, jehož obsah se mění podle toho, v které oblasti webu se internetový návštěvník nachází.“

„Nové webové stránky vznikly v rekordně krátkém čase a také musím ocenit flexibilní přístup CP Online,“ uvádí Eva Dlabalová, marketingový specialista Raiffeisen stavební spořitelny. „Současné uspořádání stránek přispělo ke zlepšení komunikace s našimi klienty a veřejností. Již první měsíc po jejich spuštění došlo k nárůstu návštěvnosti našeho webu. Vhodně navržená struktura nám umožňuje okamžitě upoutat pozornost návštěvníků na novinky, aktuální sdělení či prodejní akce.“

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Michal Rogozný, CP Online, a. s.
Projektový manažer Media-Factory
Fráni Šrámka 5, 709 50 Ostrava
Tel.: 596 624 659, Fax: 596 620 400
E-mail: michal.rogozny@cpon­line.cz

Lenka Palasová, CP Online, a. s.
Obchodní manažerka Media-Factory
Pod Vinicí 23, 143 11 Praha 4
Tel.: 777 209 979, Fax: 225 273 934
E-mail: lenka.palasova@cpon­line.cz

Eva Dlabalová, Raiffeisen Stavební spořitelna
Marketingový specialista RSTS
E-mail: edlabalova@rsts.cz

O společnosti CP Online, a. s.

CP Online, a. s., dceřiná společnost Computer Press, a. s., poskytuje komplexní služby a nástroje v oblasti elektronického obchodování, publikování a marketingu v prostředí Internetu. Stěžejní jsou produkty Media-Factory, Friendly-Shop a Adrenaline.cz. Dalšími jsou Hyperlink.cz, Vltava2000.cz a TravelGuide.cz. Více informací, archív tiskových sdělení a logotypy společnosti CP Online, a. s., naleznete na adrese www.cponline.cz.

O publikační platformě Media-Factory

Media-Factory (www.media-factory.cz) je vyspělá, funkčně nesmírně bohatá platforma pro internetové či intranetové publikování. Je vhodná jak pro tvorbu a provozování libovolně bohatých, vysoce zatěžovaných internetových časopisů, tak pro vnitrofiremní, intranetové webové bulletiny nebo třeba extranetové magazíny pro korporaci a její partnery. Přednostmi jsou: optimalizace na rychlost a výkonnost, kompatibilita se všemi hlavními platformami, snadná administrace i pro laika přes webové rozhraní, nulové technické nároky na zákazníka (provozování jako ASP model).

O Raiffeisen stavební spořitelně, a. s.

Raiffeisen stavební spořitelna se profiluje jako specialista na stavební spoření a bydlení, který pružně reaguje na potřeby klientů. Nabízí nejkvalitnější služby v oblasti stavebního spoření (vysoký výnos z vkladů, možnost okamžitého financování bytových potřeb, express úvěry, e-obchodování, financování bytových projektů…), spolehlivost, bezpečnost vkladů. Nabízí osobní přístup ke klientům a budování dlouhodobého vztahu s nimi na principu výhodného partnerství na celý život. Více informací naleznete na adrese www.rsts.cz.