Hlavní navigace

Websense vydal Defensio 2.0, první detekci hrozeb v reálném čase pro Facebook a Web 2.0 aplikace

[Tisková zpráva] Websense pomáhá organizacím a jednotlivcům chránit jejich blogy, stránky na Facebooku a další zdroje Web 2.0 pomocí aplikace Defensio 2.0, systému pro detekci hrozeb na sociálním webu, který analyzuje a klasifikuje uživatelsky generovaný obsah v reálném čase tak, jak je vkládán do blogů a stránek Facebooku. Chrání tak návštěvníky před spamem a závadnými odkazy.

Sdílet

Jednotlivci a organizace se stránkami na Facebooku mohou navštívit www.defensio.com a zaregistrovat se zdarma do bezpečnostní aplikace pro Facebook. Aplikace v reálné čase scanuje a analyzuje obsah vkládaný na stránku, včetně příspěvků na Zdi, komentářů, ostatních aplikací a odkazů. Vyhledávány jsou bezpečnostní hrozby a spam. Pokud je hrozba identifikována, Defensio informuje uživatele, který ji může odstranit a ochránit tak své online přátele a fanoušky před vystavením se riziku.

Zatímco ostatní aplikace pomáhají vyčistit už jednou infikovaný počítač, Defensio od Websense je první proaktivní systém, který primárně pomáhá uživatelům, aby se riziku vůbec nevystavili.

Bezpečnostní informace ohledně zdrojů spamu a malware detekované prostřednictvím systému Defensio jsou včleněny do ostatních produktů Websense, včetně Websense Web Security Gateway. Tímto způsobem zákazníci Websense získávají okamžitou ochranu před nejnovějšími hrozbami, které se objevují na sociálních sítích předtím než se rozšíří a stanou se vážným nebezpečím.

Více informací k dispozici : www.defensio.com. Nebo můžete sledovat video na: http://www.you­tube.com/watch?v=BSLg-yVXt4I