Hlavní navigace

Wei-Hai Chu přichází z British Telecom do Karneval Media

[Tisková zpráva]

Sdílet

Wei-Hai Chu přichází z British Telecom do Karneval Media

Management kabelového operátora Karneval Media posílil Wei-Hai Chu, který nastoupil na pozici komerčního ředitele (Chief Commercial Officer). Před příchodem do Karneval Media působil Wei-Hai Chu jako ředitel mobilních služeb ve společnosti British Telecom. Během jeho působení se příjmy firmy za mobilní předplatné a služby zdvojnásobily.

„Wei-Hai Chu je zodpovědný za veškeré komerční aktivity Karnevalu a další rozvoj obchodu. Řídí týmy prodeje, marketingu a tvorby programové nabídky. Wei-Hai se zaměří na udržení rapidního růstu firmy v oblastech vysokorychlostního připojení ke kabelovému internetu a na brzké zahájení vysílání digitální televize v síti Karneval Media. Zároveň vyhodnocuje potenciál služeb digitální telefonie, které by mohly být nabídnuty v blízké budoucnosti,“ řekl Robert H. Gardner, generální ředitel Karneval Media.

Wei-Hai Chu má za sebou patnáct let zkušeností v oblasti informačních technologií a telekomunikacích. Před působením v British Telecom pracoval ve společnosti Shell International na pozici ředitele divize Global New Media a mobilních strategií. Předtím jako viceprezident pro vývoj nových služeb společnosti WorldOnline – nyní Tiscali – sehrál důležitou roli při spuštění telekomunikačních služeb po celé Evropě. Byl tehdy zodpovědný za kompletní rozvoj firmy, vývoj produktů a prodej.

Wei-hai Chu je nizozemským občanem. Vystudoval ekonomii na Seton Hall University ve Spojených státech. Je ženatý, má dvě děti a s celou rodinou se přestěhoval do Prahy. Wei-Hai rád tráví volný čas se svojí rodinou a mezi jeho další záliby paří golf, návštěvy koncertů a četba.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).