Hlavní navigace

Werb.cz - brána do světa online podnikání

[Tisková zpráva] Prodávat a nakupovat internetovou reklamu, celé webové projekty či samotné domény nebylo nikdy jednodušší. Totéž se dá říci i o přímém prodeji zpětných odkazů, PR článků či o nabízení služeb v oblasti vývoje webových stránek, psaní či optimalizace pro vyhledávače. Na československý trh totiž jako lavina vlétl Werb.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Na první pohled nic neříkající název, za kterým se ale důmyslně skrývá vše důležité. Werb, jako web bez R. Werb, jako Werbung, tedy německy reklama. Co k tomu více dodat.

Na názvu ale v tomto případě vůbec nezáleží. Důležité je, co Werb.cz nabízí a také jakou formou. Co se aukcí týká, je to jednoduché. Kdo zná systém internetové aukční síně Aukro, zná vlastně i aukční systém Werb.cz který je mu velmi podobný. Intuitivní ovládání, jednoduché vložení aukcí a mnoho užitečných funkcí, přehledů, hodnocení a tak bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho.

Jak už ale bylo řečeno, Werb.cz nejsou jen aukce. Prodávat své služby zde může každý i formou klasické nabídky. Stejně tak může každý služby z oblasti reklamy či tvorby webů i poptávat a je jisté, že jeho poptávka nezůstane nevyslyšena.

Myslíte, že je to smělé tvrzení? Snad vás přesvědčí fakt, že během jediného týdne se na Werb.cz rozhodlo zaregistrovat téměř 200 uživatelů, kteří mají co nabídnou, a také to začali čile nabízet.

Mimo perfektně připraveného obchodního systému je pro všechny uživatele Werbu připravené i diskusní fórum, ve kterém mohou řešit vše, co je zajímá. Grafika, podnikání, tvorba webů, e-shopy, reklama a marketing, optimalizace pro vyhledávače. To je jen malý výčet témat, které na fóru Werbu na uživatele čekají.

Podnikáte na internetu nebo s tím chcete začít? Werb je pro vás ideální vstupní bránou do světa internetového podnikání.