Hlavní navigace

Werb.cz - brána do světa online podnikání

[Tisková zpráva] Prodávat a nakupovat internetovou reklamu, celé webové projekty či samotné domény nebylo nikdy jednodušší. Totéž se dá říci i o přímém prodeji zpětných odkazů, PR článků či o nabízení služeb v oblasti vývoje webových stránek, psaní či optimalizace pro vyhledávače. Na československý trh totiž jako lavina vlétl Werb.cz.

Sdílet

Na první pohled nic neříkající název, za kterým se ale důmyslně skrývá vše důležité. Werb, jako web bez R. Werb, jako Werbung, tedy německy reklama. Co k tomu více dodat.

Na názvu ale v tomto případě vůbec nezáleží. Důležité je, co Werb.cz nabízí a také jakou formou. Co se aukcí týká, je to jednoduché. Kdo zná systém internetové aukční síně Aukro, zná vlastně i aukční systém Werb.cz který je mu velmi podobný. Intuitivní ovládání, jednoduché vložení aukcí a mnoho užitečných funkcí, přehledů, hodnocení a tak bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho.

Jak už ale bylo řečeno, Werb.cz nejsou jen aukce. Prodávat své služby zde může každý i formou klasické nabídky. Stejně tak může každý služby z oblasti reklamy či tvorby webů i poptávat a je jisté, že jeho poptávka nezůstane nevyslyšena.

Myslíte, že je to smělé tvrzení? Snad vás přesvědčí fakt, že během jediného týdne se na Werb.cz rozhodlo zaregistrovat téměř 200 uživatelů, kteří mají co nabídnou, a také to začali čile nabízet.

Mimo perfektně připraveného obchodního systému je pro všechny uživatele Werbu připravené i diskusní fórum, ve kterém mohou řešit vše, co je zajímá. Grafika, podnikání, tvorba webů, e-shopy, reklama a marketing, optimalizace pro vyhledávače. To je jen malý výčet témat, které na fóru Werbu na uživatele čekají.

Podnikáte na internetu nebo s tím chcete začít? Werb je pro vás ideální vstupní bránou do světa internetového podnikání.