Hlavní navigace

Společnost WIA přestavuje mobilní internet WIA CDMA

[Tisková zpráva] Společnost WIA, poskytovatel datových, hlasových a internetových služeb dnes oznámila, že rozšiřuje portfolio svých produktů o mobilní přístup k internetu založený na technologii CDMA. Vlastní služba vznikla po úspěšné implementaci v rámci sítě U:fon. WIA se tak stala jejím mobilním virtuálním operátorem - MVNO.

Sdílet

Praha 1. července 2010 – Od dnešního dne poskytuje společnost WIA mobilní přístup k internetu prostřednictvím služby WIA CDMA. „WIA uvítala možnost vlastní virtuální CDMA služby jako doplnění portfolia produktů určených jak pro firemní, tak pro residenční klientelu. CDMA připojení bude určeno převážně pro mobilní použití, kde vyhovuje jeho rychlost a uživatel ocení rozsáhlé pokrytí,“ říká Filip Malina, ředitel společnosti WIA.

Služba WIA CDMA je poskytována ve dvou variantách – bez úvazku, nebo s minimální dobou užívání 24 měsíců, což je vhodné zejména pro zákazníky, kteří budou mobilní internet využívat dlouhodobě. Bonusem pro uživatele, kteří uzavřou smlouvu s úvazkem, je možnost získat modem za zvýhodněnou cenu.

„Produkt mobilního připojení k internetu bude prodejný samostatně, hlavní potenciál však vidíme v balíčcích spolu s datovými a hlasovými službami,“ dodává Filip Malina. Každý nový firemní zákazník získá v rámci zaváděcí akce k balíčku pevného připojení a hlasových služeb WIA MAX zdarma CDMA modem. Domácí uživatelé budou moci využít nabídky mobilního CDMA ke službám WIA 5G a WIA FIX (FTTH), a to za mimořádně výhodných podmínek.

Další informace o nové službě WIA CDMA jsou uvedeny na internetových stránkách http://cdma.wia.cz.

O společnosti WIA spol. s r. o.
Společnost WIA spol. s r. o. byla založena roku 2002 a patří k největším českým poskytovatelům mikrovlnného i metalického připojení. Dále nabízí nejmodernější služby, jako jsou Voice over IP, sítě VPN nebo garantovaná kvalita IP služeb. Tyto služby poskytuje se zaměřením jak na koncového zákazníka, tak i na firemní klientelu ve spolupráci s národními i mezinárodními telekomunikačními operátory. Důraz je kladen především na kvalitní, rychlý servis a zákaznickou podporu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).