Hlavní navigace

Nejvýkonnější WiFi Router ZyXEL NBG-460N - 300Mbps WiFi, Gigabitové porty a VPN v základní výbavě

[Tisková zpráva] ZyXEL představuje nový router určený pro náročné domácí uživatele, nebo malé kanceláře. Nabídne rychlé připojení a bezpečný tunel VPN.

Sdílet

Rychlá Wi-Fi
ZyXEL NBG-460N je router vybavený rychlou Wi-Fi 802.11n a třemi anténami. To zaručuje špičkové přenosové rychlosti a také velký dosah bezdrátové sítě. Wi-Fi je samozřejmě vybavena všemi moderními technologiemi šifrování pro naprostou bezpečnost, nechybí ani tlačítko WPS pro snadné, rychlé a bezpečné připojení. Podobně jako jiné routery z portfolia nabízí i NBG-460N plánované vypínání Wi-Fi. V kanceláři po pracovní době, nebo doma během spánku, tak může být rádiová část vypnutá. To šetří elektrickou energii a prostředí zbytečně neobsahuje mikrovlnné záření.

Gigabitové porty
ZyXEL NBG-460N obsahuje 5 LAN portů, přičemž všechny jsou gigabitové (1 Gb/s). Díky tomu nebude router úzkým hrdlem vaší sítě. Gigabitové porty jsou dostatečně naddimenzované i pro zálohování velkých objemů dat na NAS server v síti. Navíc je NBG-460N vybaven Bandwidth Managementem druhé generace, který dokáže efektivně přidělovat připojení k internetu, podle potřeb jednotlivých počítačů nebo klientů. Díky tomu se skvěle hodí i pro nasazení IP telefonie.

VPN na palubě
VPN (Virtual Private Network) je tak praktická: Odkudkoliv se můžete připojit dovnitř firemní sítě a pracovat stejně, jako byste seděli za svým stolem. Nebo se připojit do domácí sítě a ukázat fotografie z dovolené, které máte uložené na síťovém disku. To všechno díky VPN.

ZyXEL NBG-460N může mít v jednom okamžiku navázané 2 IPSec VPN tunely, což komfortně stačí domácím uživatelům i malým kancelářím.

ZyXEL NBG-460N je dostupný od 1. 1. 2009 za doporučenou maloobchodní cenu 2 520 Kč vč. DPH.

O společnosti ZyXEL
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o vedoucího dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení pro poskytovatele připojení, ale také pro podnikatelské subjekty a domácí uživatele. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a 70 distributorů po celém světě ve více než 150 zemích. ZyXEL Communications Corp. má 29 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě. Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).