Hlavní navigace

Wikireality.cz s internetovou reklamní kampaní na podporu soutěže o ,,Nejlepší nemovitost“.

[Tisková zpráva] ,,Realitní makléři, vyhrajte inzerci v tištěné E15! Uživatelé, vyhrajte iPhone 4G a další ceny!“ - to je ve zkratce sdělení nové reklamní kampaně od čerstvě spuštěného realitního serveru Wikireality.cz z dílny mezinárodní investiční skupiny Allegro (provozovatel Aukro.cz, Heureka.cz, Hotel.cz).

Sdílet

Reklamní kampaň na podporu soutěže o ,,Nejlepší nemovitost“ poběží výhradně v internetových médiích. Konkrétně na iDnes.cz, Novinky.cz a také na domovském Aukru.

V rámci soutěže o ,,Nejlepší nemovitost“ bude každý týden v tištěném deníku E15 zveřejněna ta nejlépe hodnocená nemovitost z Wikireality.cz.

Kampaň odstartuje v pondělí 16.8.2010 a poběží 2 týdny, soutěž bude pokračovat až do října s vyhlášení v každém týdnu. Kampaň v řádech milionů korun pro Wikireality.cz připravila ve spolupráci agentura Konektor.

,,Chceme motivovat realitní makléře, aby systematicky pracovali se svým profilem na Wikireality.cz, protože jen taková aktivita pomůže vyniknout těm skutečně kvalitním makléřům. Návštěvníky zase chceme motivovat k tomu, aby se nebáli hodnotit jednotlivé nemovitosti, protože to je jeden z pilířů Wikireality.cz“, říká Eva Skokánková z Wikireality.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).