Hlavní navigace

Wimbledon na NOVA Sport

[Tisková zpráva] Stanice NOVA Sport letos opět přináší exkluzivní přímé přenosy z nejslavnějšího tenisového turnaje světa Wimbledonu.

Sdílet

Praha 18. června 2010 – V proslulém All England Clubu se letos uskuteční již 124. ročník slavného turnaje. Na devatenácti kurtech se během dvou týdnů odehrají zápasy mužského i ženského turnaje a NOVA Sport přinese maximální možné množství živých přenosů z každého hracího dne.

V pozici staronové světové jedničky přijíždí Rafael Nadal, který je opět ve špičkové formě a bude se snažit sebrat wimbledonský titul Rogeru Federerovi, jehož letošní výsledky jsou pouze průměrné. Všichni britští fanoušci budou čekat na znovuzrození svého favorita Andyho Murrayho, který letos jen těžko hledá skvělou formu z minulého roku. Wimbledonských bojů se ke smůle českých příznivců bílého sportu nezúčastní Radek Štěpánek, který si při tréninku přivodil zranění kolene. Velké očekávání se ale upíná k Tomáši Berdychovi, jenž letos prožívá jednu z nejlepších sezón své kariéry. V pozici nasazené dvanáctky se pokusí navázat na úspěch z pařížské antuky a opět se přiblížit světové desítce žebříčku ATP.

NOVA Sport odvysílá celkem 120 hodin přímých přenosů zápasů mužů i žen. Začínat budeme vždy krátce po 13. hodině a budeme vysílat až do pozdního večera. Na závěr každého hracího dne připravíme od 23.35 aktuální souhrn všeho nejdůležitějšího v hodinovém pořadu Wimbledon 2010.