Hlavní navigace

Alexander Winkler se stal novým generálním ředitelem společnosti Cisco Česká republika

[Tisková zpráva] Praha, 1. října 2008 – Novým generálním ředitelem společnosti Cisco Česká republika byl dnes jmenován Alexander Winkler. V oboru informačních a komunikačních technologií se pohybuje již 32 let, přičemž zkušenosti získával jak v České republice, tak i na Slovensku.

Sdílet

Před nástupem do společnosti Cisco působil u slovenského telekomunikačního operátora Slovak Telekom, kde zastával pozici vrchního ředitele pro obchod a marketing v segmentu firemních zákazníků. Dříve působil na různých manažerských pozicích například ve společnostech Eurotel Praha (dnes Telefónica O2), GiTy nebo IBM.

Alexander Winkler (57) má inženýrský titul v oboru systémové inženýrství, který získal na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě. Je ženatý a má dvě dospělé děti.

„Rád bych Alexandra přivítal do českého zastoupení Cisco. Jsem si jist, že nám jeho profesní zkušenosti a týmový styl práce pomohou naplnit naší vizi být ‘nejlepší v České republice a nejlepší pro Českou republiku’. Pod jeho vedením budeme v České republice nadále pokračovat ve zdokonalování obchodních modelů, technologií i programů rozvoje talentů,“ řekl dnes Giovanni Di Filippo, ředitel Cisco pro region střední Evropy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).