Hlavní navigace

WinStrom FlexiBee je IT Produkt 2010

[Tisková zpráva] Online varianta účetního a ekonomického systému FlexiBee se stala finalistou v soutěži IT Produkt 2010, kterou pravidelně pořádá ComputerWorld. Byl oceněn v kategorii informační systém.

Sdílet

Online varianta účetního a ekonomického systému FlexiBee se stala finalistou v soutěži IT Produkt 2010, kterou pravidelně pořádá ComputerWorld. Byl oceněn v kategorii informační systém.

„Hlavním důvodem ziskání tohoto ocenění je existence online varianty a také podpora mobilního přístupu. Už nyní se jedná o naprosto unikátní vlastnost a navíc tyto možnosti připravujeme výrazně rozšířit.“, říká vedoucí vývoje Petr Ferschmann. „Díky této vlastnosti mohou poskytovat účetní firmy své služby i firmám, které potřebují pracovat intenzivněji se systémem a nemohou si dovolit vlastní účetní.“

O WinStrom FlexiBee
Účetní a ekonomický systém WinStrom FlexiBee pro malé a střední společnosti. Nabízí daňovou evidenci a podvojné účetnictví, Českou a Slovenskou legislativu a hovoří Česky, Slovensky, Německy a Anglicky. Podporuje vzdálený a mobilní přístup, operační systémy Windows, Linux a Mac OS X, programátorské rozhraní REST API a mnoho dalšího.

WinStrom s.r.o. je výrobce ekonomických systémů WinStrom s tradicí od roku 1991.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).