Hlavní navigace

WOKO.cz v novém kabátu

[Tisková zpráva]

Sdílet

WOKO.cz v novém kabátu

Praha 17.10.2000. – Server WOKO.cz představil nový design a některá vylepšení.

Nový design by měl přispět ke snazší orientaci uživatelů a maximálně zjednodušit celý proces registrace a využívání služby. Uživatelské menu je nyní rozděleno do dvou částí a to na část pro obyčejné uživatele, kteří chtějí jen sledovat konkrétní stránky a na část určenou pro webmastery, kteří mohou služby WOKA integrovat přímo do svých stránek a umožnit tak jejich návštěvníkům registraci jediným kliknutím.

S novým designem se chystá i masivnější propagace služby se záměrem přilákat nové uživatele a také inzerenty, kterým WOKO nabízí netradiční formu propagace – umístění reklamní nabídky do e-mailu informujících o změnách na www stránkách. Podstatnou výhodou této reklamy je to, že jde o naprosto korektní inzerci a inzerent nemůže být nařčen z rozesílání nevyžádané pošty (spamingu). Tato forma reklamy umožňuje s nesrovnatelně menšími náklady oproti klasickým bannerům oslovit tisíce potenciálních zákazníků a je vhodným doplňkem klasické bannerové kampaně.

O serveru WOKO.cz (http://www.wo­ko.cz/)

WOKO.cz je služba typu netmind, která za uživatele denně kontroluje zvolené stránky na Internetu a pokud na nich dojde ke nějaké změně, informuje uživatele na jeho e-mail (mobilní telefon). V současnosti má WOKO.cz přes 30.000 registro­vaných uživatelů.

O firmě 4WeB (http://www.4web­.cz/)

4WeB patří mezi významné české poskytovatele obsahu Internetu. Kromě WOKO.cz je provozovatelem nejnavštěvova­nějšího linuxového zpravodaje ROOT.cz, populární služby NAVRCHOLU.cz pro měření návštěvnosti www stránek a slovenské obdoby NAVRCHOLU NAJ.sk.

4WeB http://www.4web.cz/
Tomáš Krause
tomas@krause.cz