Hlavní navigace

Work Group Works Tour Novellu přilákalo dvě stovky IT profesionálů

[Tisková zpráva] Strategie týmové spolupráce a zvýšení produktivity práce s použitím produktů Novellu byly hlavními tématy konference pro IT specialisty

Sdílet

Praha, Česká republika – 1. října 2007 – Zvýšení produktivity práce díky nástrojům na podporu týmové spolupráce a řízení infrastruktury firemního IT bylo největším lákadlem konference Work Group Works Tour 2007, pořádané společností Novell. Pražská část konference se uskutečnila 25. září 2007 v konferen­čních prostorách hotelu Step, kde se sešlo 140 IT specialistů. Slovenská zastávka tour proběhla 27. září 2007 v bratis­lavském hotelu Medium. Na Slovensku navštívilo konferenci 50 posluchačů.

Celosvětová série konferencí Work Group Work Tour si dala za cíl představit strategii a portfolio produktů Novellu na podporu týmové spolupráce. Největší pozornost posluchačů upoutalo řešení Novell Open Workgroup Suite. Jedinečný, cenově výhodný soubor aplikací Novellu plně pokrývá nároky na funkce pro týmovou spolupráci a zvýšení produktivity v menších a středně velkých organizacích. Všechny prvky sady je možné implementovat do běžných firemních systémů, bez potřeby pořizovat nový hardware. Jeho velkou výhodou je i technická podpora v českém jazyce. Oproti jiným systémům, které navíc vyžadují nákup nového hardwaru, je možné Novell Open Workgroup Suite získat za zlomek ceny.

„Účastníci akce byli seznámeni s kompletní nabídkou řešení pro týmovou spolupráci, zvýšení produktivity práce zaměstnanců a pro infrastrukturu technologií založených na Linuxu a otevřených standardech,“ sdělil Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha. „Rád bych poděkoval všem návštěvníkům obou konferencí za jejich účast a samozřejmě i našim partnerům za spolupráci při realizaci těchto úspěšných akcí.“

Přednášky a diskuze obsahovaly mimo jiné i témata a praktické ukázky spravování firemního IT, vč. ukládání, zálohování a špičkového zabezpečení citlivých dat. Pozornost byla věnována i nástrojům na řízení heterogenní infrastruktury IT kombinující více různých platforem. Z partnerů konference prezentovala např. společnost HP komplexní podporu pro systémy Novellu, společnost GWAVA představila novinky pro správce sítí v oblasti antispamu a antiviru.

Akční nabídka k produktům Novell Work Group
Na konferenci byla rovněž ohlášena akční nabídka, umožňující získat k produktům ze skupiny Novell Work Group služby v hodnotě 20 až 200 tisíc Kč zdarma. Více informací o této nabídce je k dispozici na webu http://www.no­vell.cz.

Všechny prezentace z akce Work Group Works Tour 2007 budou k dispozici na internetových stránkách společnosti Novell-Praha na adrese http://www.no­vell.cz. Společnost Novell-Praha děkuje za spolupráci partnerům konference, společnostem HP, Intel, AMD, GWAVA, Syncsort, ClarioNet, DATRON, MICROCOMP, SOLVERE, TDP, PosAm a GroupWiseR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).