Hlavní navigace

Přehled všech značek divize Lepidel nově na www.henkel-lepidla.cz

[Tisková zpráva] Kompletní přehled všech značek divize Lepidel společnosti Henkel ČR najdou zájemci na nové internetové adrese www.henkel-lepidla.cz.

Sdílet

Webová prezentace obsahuje informace o všech brandech zahrnujících sortiment výrobků pro kutily, profesionální řemeslníky i pro běžné uživatele. Na internetové adrese www.henkel-lepidla.cz je k dispozici přehled jednotlivých produktových skupin a díky propojení na stránky jednotlivých značek lze vyhledat i potřebná technická data, bezpečnostní listy, odpovědi na časté otázky nebo využít možnosti zaslat vlastní dotaz. Další zajímavou možností je shlédnout na dané adrese video popisující přehledně sortiment jednotlivých značek. Novou internetovou prezentaci divize Lepidel společnosti Henkel, stejně jako weby jednotlivých značek, realizovala pro společnost Henkel firma Giant interactive.

Společnost Giant interactive s.r.o., specializující se na tvorbu internetových stránek a internetový marketing, spolupracuje s firmou Henkel již řadu let. Během této doby pro divizi Lepidel stihla realizovat, kromě www.henkel-lepidla.cz, hned několik webů jednotlivých brandů (www.ceresit.cz, www.thomsit.cz, www.makroflex.cz, www.pattex.cz, www.ponal.cz, www.tangit.cz). Internetová stránka www.henkel-lepidla.cz je zastřešující prezentací pro weby jednotlivých značek. Poskytuje tak dobrou orientaci ve výrobcích divize Lepidel společnosti Henkel. Ve více než 125 zemích světa totiž nabízí přes 3000 speciálních druhů lepidel. Na český trh dodává společnost Henkel celkem dvanáct značek: lepicí a korekční prostředky Pritt, sekundová lepidla Loctite, univerzální a speciální lepidla Pattex, kontaktní lepidla Chemoprén, PU pěny, tmely a lepidla Makroflex, výrobky určené k tapetování Metylan, kompletní systém pro práci se dřevem Ponal, systémy pro potrubní spoje Tangit, stavební chemii Ceresit a Cimsec a podlahové systémy Thomsit. Se všemi těmito značkami se setkají návštěvníci nové prezentace www.henkel-lepidla.cz.