Hlavní navigace

Největší internetové hodinářství www.hodinky.cz s novou tváří

[Tisková zpráva] Největší internetové hodinářství www.hodinky.cz prošlo kompletním redesignem svých www stránek. Po největší internetové parfumerii www.parfemy.cz je to v pořadí již druhý web společnosti NATURAL MEDICAMENTS s. r. o., který získal úplně novou tvář.

Sdílet

Všechny sekce www.hodinky.cz prošly kompletní změnou. Hlavním účelem redesignu bylo zpřehlednění struktury stránek, jasnější rozlišení mezi různými typy obsahu, nové grafické prvky a přidání nových sekcí, ve kterých se zákazníci mohou dozvědět užitečné informace. Upraveno bylo zejména rozložení informací na hlavní straně, díky kterému sekce „novinky“ a „doporučujeme“ získaly více prostoru. Původní barevná kombinace červené a šedé, byla nahrazena atraktivnější kombinací odstínů modré barvy. Stránky jsou nyní obohaceny o novou grafiku a logo.

Novinkou a zároveň velkým pomocníkem je tabulka vodotěsnosti a hodinářský slovník. Mnozí jistě ocení komplexního průvodce nákupem, který poskytuje možnost vyhledávat zboží podle značky, určení pro muže/ženy/děti, stylu hodinek, typu, materiálu, napájení a ceny.

www.hodinky.cz aktivně sledují novinky na trhu a dbají na bohatou nabídku zboží. V současnosti nabízejí více než 5 000 originálních modelů hodinek. Většina hodinek je skladem a tedy doručena obvykle do druhého pracovního dne. Samozřejmostí je garance nejnižších cen zboží v ČR – slevy dosahují až 30 – 50% oproti běžným cenám. Pro zákazníky, kteří váhají jaké hodinky koupit jako dárek, jsou připraveny dárkové poukazy v hodnotě 500,– Kč a 1 000,– Kč.

K nákupu od určité výše obdržíte hodnotné dárky, zdarma tak můžete získat klíčenku Eurochron, radiobudík Eurochron nebo Smarton MP3 Player. Ke každé objednávce zákazník obdrží kupóny na slevu pro další nákupy v našich internetových obchodech. Při objednávce nad 1 000,– Kč je poštovné zdarma.

Internetový obchod www.hodinky.cz obsloužil již více než 50 000 spokojených zákazníků, navštivte nové www stránky a staňte se jedním z nich!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).