Hlavní navigace

Největší internetové hodinářství www.hodinky.cz s novou tváří

[Tisková zpráva] Největší internetové hodinářství www.hodinky.cz prošlo kompletním redesignem svých www stránek. Po největší internetové parfumerii www.parfemy.cz je to v pořadí již druhý web společnosti NATURAL MEDICAMENTS s. r. o., který získal úplně novou tvář.

Doba čtení: 1 minuta

Všechny sekce www.hodinky.cz prošly kompletní změnou. Hlavním účelem redesignu bylo zpřehlednění struktury stránek, jasnější rozlišení mezi různými typy obsahu, nové grafické prvky a přidání nových sekcí, ve kterých se zákazníci mohou dozvědět užitečné informace. Upraveno bylo zejména rozložení informací na hlavní straně, díky kterému sekce „novinky“ a „doporučujeme“ získaly více prostoru. Původní barevná kombinace červené a šedé, byla nahrazena atraktivnější kombinací odstínů modré barvy. Stránky jsou nyní obohaceny o novou grafiku a logo.

Novinkou a zároveň velkým pomocníkem je tabulka vodotěsnosti a hodinářský slovník. Mnozí jistě ocení komplexního průvodce nákupem, který poskytuje možnost vyhledávat zboží podle značky, určení pro muže/ženy/děti, stylu hodinek, typu, materiálu, napájení a ceny.

www.hodinky.cz aktivně sledují novinky na trhu a dbají na bohatou nabídku zboží. V současnosti nabízejí více než 5 000 originálních modelů hodinek. Většina hodinek je skladem a tedy doručena obvykle do druhého pracovního dne. Samozřejmostí je garance nejnižších cen zboží v ČR – slevy dosahují až 30 – 50% oproti běžným cenám. Pro zákazníky, kteří váhají jaké hodinky koupit jako dárek, jsou připraveny dárkové poukazy v hodnotě 500,– Kč a 1 000,– Kč.

K nákupu od určité výše obdržíte hodnotné dárky, zdarma tak můžete získat klíčenku Eurochron, radiobudík Eurochron nebo Smarton MP3 Player. Ke každé objednávce zákazník obdrží kupóny na slevu pro další nákupy v našich internetových obchodech. Při objednávce nad 1 000,– Kč je poštovné zdarma.

Internetový obchod www.hodinky.cz obsloužil již více než 50 000 spokojených zákazníků, navštivte nové www stránky a staňte se jedním z nich!