Hlavní navigace

www.moznostinvestic.cz

[Tisková zpráva] Včera, 28.11.2007, byla spuštěna veřejná BETA fáze nového, a nebojíme se říci jedinečného projektu. Tímto projektem je web moznostinvestic.cz. V současné době neexistuje na českém internetu konkurenční web s podobným cílem nebo zaměřením.

Sdílet

Cílem projektu je umožnit menším a středním investorům najít zajímavý projekt nejen ve sféře IT a Internetu. Stejně tak má na druhou stranu umožnit dobrým nápadům najít svého investora a kapitál na realizaci. Investice v České Republice začínají být zajímavým odvětvím a tak si snad server najde zájemce. Server moznostinvestic.cz se snaží nabídnout jednoduchou platformu pro navázání kontaktu obou skupin uživatelů, a to se snahou ochránit soukromé a duševní vlastnictví.

V současné době je veškerý provoz zdarma. Po skončení BETA fáze (přibližně do konce roku) se počítá s větší mírou komercializace.

Do budoucna budou doplněny další funkce (možnost hodnotit projekty, možnost nechat projekt posoudit odborníkem atd.) na kterých se v současnosti pracuje. Ambice projektu jsou nemalé a doufáme, že se je podaří splnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).