Hlavní navigace

WWW.MULTIMARKET.CZ --- klikněte si na nákup --- ceny jako všude, doprava zdarma

[Tisková zpráva]

Sdílet

WWW.MULTIMARKET.CZ — klikněte si na nákup — ceny jako všude, doprava zdarma

Praha, 20. září 2001 --- Rychlost života člověka 21. století se začíná projevovat i ve způsobu nakupování a přichází také do České republiky. Před půl rokem se poprvé otevřely stránky internetového obchodu na adrese www.multimarket­.cz a k dnešnímu dni se na nich uskutečnilo přes 1.400 nákupů. Princip fungování je velmi jednoduchý --- za cenu stejnou jako v jiných obchodech nakoupí zákazník vše od potravin až po drogerii a zboží mu bude zdarma dovezeno přímo do bytu nebo místa, kam určí. Registrovaní zákazníci mají spoustu výhod --- například mohou své nákupy „ukládat“ pro snadné objednávání při dalším nákupu. Tato služba je prvním krokem k personalizaci nákupu a určuje směr, kterým se budou cesty internetového obchodu www.multimarket­.cz ubírat.

Dnešním dnem startuje promoční akce --- Každý den nákup zdarma --- každý kdo si objedná v obchodě www.multimarket­.cz nákup bude zařazen do losování a v případě, že bude vylosován, dostane svůj nákup, který si objednal v jakékoliv výši zdarma.

Výhody internetového nakupování jsou jednoznačné --- zapomeňte na hledání parkování u supermarketu, na frontu u pokladny i na nesení těžkých tašek – jen se pohodlně usaďte u počítače a klikněte si na nákup. Nakoupíte za ceny jako všude a dopravu obdržíte zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).