Hlavní navigace

www.nakupnicentrum.cz rozšířilo svou nabídku o nová oddělení – elektro, cyklo, fitness, počítače a notebooky, víno

[Tisková zpráva] Společnost NATURAL MEDICAMENTS, přední internetový prodejce, spustil ke konci měsíce září další oddělení na internetovém nákupním centru www.nakupnicentrum.cz. Stávajících deset oddělení rozšířila bohatá nabídka oddělení elektro, cyklo, fitness, počítače a notebooky, víno. Pouze na www.nakupnicentrum.cz najdete ucelený sortiment spotřebního i nespotřebního zboží.

Sdílet

Oddělení elektro pro Vás připravilo tisíce položek elektra a spotřební elektroniky. V nabídce máme nejen fotoaparáty, televize, telefony, ale také MP3 přehrávače, GPS navigace, audio-video. To vše od renomovaných značek jako jsou Panasonic, Sony, Loewe, Grundig, Casio a další.

V oddělení cyklo najdete pestrou škálu cyklotrenažérů, jízdních kol, koloběžek, cyklo komponentů, cyklo příslušenství, oblečení a bot. Nabízíme stovky položek, od značek Cateye, Shimano, Superior, Dominator aj.

Oddělení fitness nabízí stovky položek pro sport a fitness. Vybírat můžete z množství posilovacích strojů, činek a závaží, rotopedů, kolečkových bruslí, skateboardů, od značek jako například Olpran, Insportline, Spartan.

Pokud hledáte PC sestavy, notebooky, flash disky, monitory, scanery a mnoho dalšího, vybírejte z tisíců položek v oddělení počítačů a notebooků, od společností Acer, Toshiba, IBM, BenQ a dalších.

Vychutnejte si produkty z vinařství Chateau Bzenec, Bohemia Vinum, Víno Mikulov aj. V oddělení vína najdete stovky položek kvalitního značkového vína, likérů a destilátů.

Během měsíce října bude otevřeno další nové oddělení s širokou nabídkou oblečení.

Zákazník si může vybírat buď podle jednotlivých typů zboží, nebo podle výrobců. U každého výrobku si může prohlédnout detail zboží, zvolit parametry, nebo se přímo poradit s prodejcem. Na www.nakupnicen­trum.cz garantujeme nejnižší ceny zboží. Většinu zboží máme skladem a jsme schopni jej doručit do druhého pracovního dne. V případě nespokojenosti lze u našeho internetového obchodu využít garanci spokojenosti, která zákazníkovi umožňuje vrátit zboží do 14 dnů zpět.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).