Hlavní navigace

Největší internetová parfumerie www.parfemy.cz triumfovala v prestižním hodnocení WebTop100

[Tisková zpráva] WebTop100 je projekt, který umožňuje srovnání kvality webů českých firem v rámci hlavního a oborových žebříčků. V odborné porotě zasedlo 40 odborných porotců pod předsednictvím Dany Bérové, bývalé ministryně informatiky. Weby byly hodnoceny z pohledu pěti základních oblastí: informační hodnota, marketing, použitelnost, grafický design a technické řešení.

Sdílet

Hodnoceno bylo 158 webů – weby 100 největších firem v ČR (žebříček BIZ100) a dalších 58 přihlášených. Více o projektu na www.webtop100.cz

Internetová parfumerie www.parfemy.cz společnosti NATURAL MEDICAMENTS s.r.o. se umístila v celkovém hodnocení na 10. místě ze 158 hodnocených webů a předstihla tak weby společností jako například: T-Mobile Czech Republic a.s., České aerolinie a.s. nebo Škoda Auto a.s..

V rámci oborového žebříčku E-shop získala 2. místo.

A navíc získala speciální cenu Marketingová trefa za nejlépe zvládnutou marketingovou stránku webu. Odborný garant pro oblast marketingu Tomáš Jindříšek, ředitel OgilvyInteractive, se o www.parfemy.cz vyjádřil: „Pěkný, výborný e-shop moderní generace. Není to jen obyčejný katalog, ale snaží se i o komunikaci se zákazníkem. Například uvádí jasné důvody proč zde nakupovat, nabízí průvodce potřebami, atd. Prostě skvělá volba“.

„Je to pro nás nečekaný úspěch, ocenění kvality naší dosavadní práce a velká motivace k dalším změnám do budoucna“, říká jednatel společnosti NATURAL MEDICAMENTS s.r.o. Martin Rozhoň.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).