Hlavní navigace

X Factor opustily Divoký kočky a Dante

[Tisková zpráva] Popcornová noc hitů z filmů a seriálů byla v X Factoru cílovou stanicí pro vokální skupinu Divoký kočky a Dante. Bez ztráty tak zatím zůstávají pouze soutěžící v kategorii 15-24 let Ondřeje Soukupa.

Sdílet

Praha 7. dubna 2008 – V soutěži X Factor zůstává po včerejšku devět soutěžících, v plné sestavě jsou však již jen svěřenci Ondřeje Soukupa z kategorie 15–24 let. Naopak Petr Janda má po včerejšku ve hře již jen poslední dvě želízka – skupiny All X a Za 5 dvanáct.

O tom, kdo soutěž opustí, poprvé rozhodovala Gábina Osvaldová. Diváci do duelu Kdo s koho?! totiž nominovali Aničku Ungrovou, která zpívala píseň Breaking Free z muzikálu High School Musical, a skupinu Divoký kočky a Dante, kteří předvedli píseň Got To Be Real z filmu Příběh žraloka. Verdikt Gábiny Osvaldová pak poslal domů Divoký kočky a Danteho.

V dalším kole čeká finalisty Karlova noc. Soutěžící se pustí do hitů dvou velikánů české popmusic Karla Svobody a Karla Gotta. Druhý jmenovaný bude dokonce hvězdným hostem, který celý pořad zahájí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).