Hlavní navigace

XANADU získává statut VMware VIP Enterprise Partner

[Tisková zpráva] Praha, Pardubice, České Budějovice, 2. dubna 2008 – Akciová společnost XANADU, dodavatel řešení a služeb v oblasti informačních technologií, získala statut VMware VIP Enterprise Partner pro Českou republiku. Dosažení této úrovně partnerství je vázáno na náročný schvalovací proces, v rámci něhož pracovníci firmy bezezbytku splnili požadavky pro získání certifikace a prokázali vysoké odborné znalosti produktů a jejich implementace v praxi.

Sdílet

Nasazení virtualizačních produktů VMware přináší úspory a zvýšenou efektivitu v celé řadě IT oblastí, za všechny jmenujme například:

  • konsolidace serverů – více zátěže na méně serverech, snížení budoucí potřeby fyzických serverů a s tím spojené snížení spotřeby energie, menší požadavky na prostor a chlazení,
  • nonstop provoz – levnější, spolehlivější a jednodušší systémy poskytující vysokou dostupnost,
  • správa a bezpečnost stanic – levnější, flexibilnější a bezpečnější infrastruktura stanic,
  • virtuální laboratoř – bezpečné vývojové a testovací prostředí,
  • řízení vzdálených poboček – správa vzdálených serverů a stanic z jednoho místa (z centrály) přináší komplexní přehled nad stavem informačních technologií společnosti,
  • nasazení v malých a středně velikých firmách – škálovatelný i cenově dostupný způsob optimalizace využití IT infrastruktury vede také ke zvýšení produktivity,
  • nasazení v oblasti státní správy – vyšší efektivita operací ve vládních a vojenských instalacích,
  • nasazení u poskytovatelů hostingu – překonává omezení tradičních hostingových řešení a umožňuje lépe zpřístupnit IT prostředky.

Nebojte se virtualizace
XANADU disponuje pracovníky vyškolenými na úroveň VMware Certified Professional i VMware Sales Professional a jako kvalifikovaný partner nabízí poradenství, projektování, prodej, implementaci a podporu produktů VMware. Společnost má zkušenosti s praktickým nasazením virtualizačních řešení VMware v české praxi.

„Vnímáme opakující se požadavky ze strany zákazníků s cílem ušetřit náklady na provoz, údržbu a další rozvoj IT infrastruktury prostřednictvím vhodného využití nových virtualizačních technologií. Tým XANADU s produkty VMware umí tyto požadavky řešit velmi efektivně,“ dodává Tomáš NETOLICKÝ, ředitel společnosti.

Potvrzení kvality s novou certifikací ISO 9001:2000
Cílem každé společnosti by měla být nejen maximální kvalita výrobků, ale také všech nabízených služeb. Tato snaha svědčí o orientaci na zákazníka a na jeho dlouhodobou spokojenost, stejně tak pomáhá upevňovat jméno a prestiž firmy na značně exponovaném trhu IT. Společnost XANADU obhájila efektivní řízení kvality u dodávek hardwaru, softwaru a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a servisu hardwaru dle normy ISO 9001:2000. Osvědčení vydané certifikační autoritou NQA CZ je zárukou jakosti pro stávající i budoucí obchodní partnery a znovu potvrzuje plnou konkurenceschopnost firmy na lokálním i mezinárodním trhu.

O VMware
VMware je vedoucím výrobcem řešení a produktů pro virtualizaci. Jeho virtualizační software používají firmy všech velikostí pro zvýšení využití a snížení nákladovosti provozu informačních technologií. Nasazení produktů VMware podporuje řešení zejména v oblasti konsolidace a dostupnosti serverů, dále také v oblastech efektivního provozu a správy desktopů nebo optimalizace vývoje software. Více informací: www.vmware.com.

O společnosti XANADU
XANADU je předním poskytovatelem řešení a služeb v oblastech CAD, GIS, IT infrastruktury a vývoje software se zaměřením na střední a velké společnosti nebo organizace centrální správy a samosprávy včetně středního a vysokého školství v České republice i v zahraničí. XANADU na českém trhu působí již sedmnáctým rokem. Více informací: www.xanadu.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).