Hlavní navigace

XANADU uvádí novou verzi systému pro správu dokumentů iProjekt

[Tisková zpráva] Praha, Pardubice, České Budějovice, 18. dubna – Technologická společnost XANADU, která letos slaví 15 let své existence, představila novou verzi svého systému pro správu projektů iProjekt.

Sdílet

iProject je intranetová aplikace pro snadnou správu, publikování, ochranu a archivaci kancelářských a technických dokumentů. Je určena pro projektové týmy, investory, právní kanceláře či jakékoliv kooperující pracovníky a skupiny, kterým umožňuje kontrolovaný přístup k dokumentům z libovolného počítače uvnitř firmy i vzdálených lokalit.

iProject poskytuje vždy aktuální, popř. schválené verze dokumentů, udržuje archiv starších verzí a e-mailem upozorňuje na aktualizace dokumentů. V jeho rámci je možné pracovat s jakýmikoliv typy dokumentů, včetně souborů MS Office, e-mailů, CAD výkresů, či skenovaných pokladů. Dokumenty lze rychle vyhledávat, uživatelům systému je možno nastavit rozličná přístupová práva. Revize dokumentů lze schvalovat a připomínkovat.

„iProject používáme již cca 3 roky pro správu technických i kancelářských dokumentů,“ řekl IT manažer firmy ZVVZ Milevsko. „Systém dnes již obsahuje přes 25.000 dokumentů a přístup k iProjectu má zhruba 400 pracovníků firmy.“

Verze 3.0 usnadňuje indexaci dat připojením libovolných atributů k dokumentům, umožňuje filtrovat zobrazení dokumentů jen určitého typu, podporuje vícestupňové schvalování, rozšiřuje spolupráci s MS Outlook a rozšiřuje též programátorské API rozhraní iPROJECTu.

Tomáš NETOLICKÝ, ředitel XANADU, dodává: „Chceme poskytovat řešení zjednodušující práci, vzdělávání a podnikání a věříme, že iProject je přesně takovým typem aplikace – a to pro jakoukoliv firmu řešící problém sdílení dokumentů. Sami iProject dlouhodobě využíváme pro firemní směrnice a ISO dokumenty.“

iProject 3.0 je k dispozici v češtině a angličtině. Zkušební verze je zájemcům bezplatně k dispozici na adrese www.iproject.cz. Cena intranetové firemní licence se pohybuje od 40.000 do 150.000 Kč. iProject je nabízen též formou pronájmu (ASP).

Systém iProject používají např. firmy Robert Bosch, Letiště Praha, Teplárna České Budějovice, Masterfood ČR, RWE nebo Virginia Commonwealth University (USA).

Další informace jsou k dispozici na www.xanadu.cz/i­project

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).